Keturkojus lenktynių trasoje valdo ir šeimininkai, ir instinktai
Lietuvoje bent šiek tiek užsidirbti tapo įmanoma ir iš šunų lenktynių. „Bėk, šunie, bėk“, – prie televizorių ekranų įsitaisę lošėjai dažnai ištaria tokią frazę. Taip palaiko šunis, už kuriuos pastatė kartais ir dideles sumas.
Lažybų bendrovėje „Top Sport“ statyti per šunų lenktynes galima tik nuo šių metų pradžios ir ši pramoga Lietuvoje vis populiarėja. Prie televizorių ekranų nuolatos lūkuriuoja žmonių pulkelis, o 45 sekundes, kol vyksta varžybos, liejasi azartas.
Dažniausiai popierinius bilietus spaudžia jauni vyrai. „Šunų lenktynės man patinka dėl dviejų dalykų: jos trunka trumpai, o piniginę dažnai papildo lengvi pinigai. Kartais ir azartas užvaldo“, – kalbėjo akių nuo televizoriaus ekrano negalėjęs atplėšti studentas Artūras. Jis pastatė 20 litų. Jei pasiseks, išloš kelis kartus daugiau – priklauso nuo pasirinkto šuns. Šios lenktynės vyksta nuo ryto iki vakaro, o statyti galima kas 3 minutes.
Tačiau Lietuvoje šunų varžybos nevyksta. Lažybų bendrovės vadovai sako, kad statyti galima tik už tuos šunis, kurie bėga specialiose trasose.
„Tokios įrengtos Anglijoje, Austrijoje, Italijoje. Ir šunys specialiai treniruoti. Lietuvoje dar neturime šunų lenktynių tradicijų“, – sakė „Top Sport“ direktorius Dainius Gulbinas.
Mažiausia lažybų suma – litas, žmonės tūkstančiais nesišvaisto. „Todėl ir laimėjimai nebūna įspūdingi“, – sakė lažybų bendrovės vadovas.
Kaip išsirinkti šunį, kuris tikrai laimės? „Tai loterija. Šunims įtaką daro daugybė dalykų. Trasoje juos valdo instinktai, bet jie reaguoja ir į šeimininko komandas“, – aiškino D.Gulbinas.
Naujausi komentarai