TV laidų vedėja R. Šakalytė-Jakovleva: esu ne tik graži, bet ir protinga | KaunoDiena.lt

TV LAIDŲ VEDĖJA R. ŠAKALYTĖ-JAKOVLEVA: ESU NE TIK GRAŽI, BET IR PROTINGA

  • 28

TV laidų vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva atskleidė visai kitokią savo pusę – pasirodo, ji ne tik padeda spręsti konfliktus, guodžia, užjaučia, ašarą  nubraukia, bet gali ir pajuokauti, pašmaikštauti ir čia pat studijoje padainuoti.

Renata yra girdėjusi daug įvairių kalbų apie save. Ji pasidalino dažniausiai pasitaikančiais stereotipais: „Daug kas galvoja, kad aš esu šventa, skaisti, nors du kartus gimdžiau, kad neatlieku jokių gamtinių reikalų, kad nesikeikiu, kad esu Dievo karvutė atsiųsta į šią žemę gelbėti pasaulio“.

Ir iškart negailestingai sugriovė visus tuos mitus. „Tai yra visiška nesąmonė!“, – laidoje „Gero vakaro šou“, rodomoje trečiadieniais 19.30 val. per TV3, sakys laidos „TV Pagalba“ vedėja.

Renata pasakojo, kad jai tenka ne tik laidos metu spręsti įvairiausias problemas, bet žmonės, turintys įvairiausių sunkumų, jai ir rašo, ir skambina, ir vaizdo įrašus siunčia. „Manau, kad turiu daugiau darbo nei policija, vaiko teisės ir socialiniai darbuotojai kartu sudėjus“, – atviravo ji.

Daug kas galvoja, kad aš esu šventa, skaisti, nors du kartus gimdžiau, kad neatlieku jokių gamtinių reikalų, kad nesikeikiu, kad esu Dievo karvutė atsiųsta į šią žemę gelbėti pasaulio.

Moteris atskleidė, kad jos darbas yra kupinas netikėtumų. Visokių kuriozų nutinka ir laidos filmavimo metu. Renata papasakojo istoriją apie gana agresyviai nusiteikusį laidos dalyvį: „Sėdėjau ir galvojau: arba aš žūsiu, arba mane išgelbės režisierius“.

„Gero vakaro šou“ laidos vedėjas Justinas Jankevičius pajuokavo, kad Renata anksčiau skaitė žinias, o dabar pati yra jų dalyvė. „Kaip tas perėjimas nuo žinių skaitymo prie dalyvavimo jose, ar nebuvo sudėtingas?“, – klausė Justinas.

„Jaučiausi kaip iš režisieriaus tapusi aktorė. Pradėjau atidžiau skaityti scenarijų. Aš esu ne tik graži, bet ir protinga“, – juokavo Renata.

Laidos metu Renata prisipažino, kad nemėgsta jokių buities darbų, išskyrus vieną. Vis tik,  savo namų tvarkymo įgūdžius jai teks pademonstruoti studijoje varžantis su Justinu – kuris greičiau sutvarkys namus ir suruoš vaikus į mokyklą.

Populiarioji laidų vedėja nustebino ir gana atvirais pareiškimais: pasirodo, kad jos „firminė“ daina, kurią mėgsta dainuoti įsilinksminusi vakarėliuose, yra „Juoda orchidėja“, čia pat studijoje ją ir uždainavo. O laidos vedėjo Mindaugo Stasiulio paklausta apie tai, kokią vieną priklausomybę pasirinktų, jei reikėtų, nė sekundės nesudvejojusi atsakė ir savo atsakymu pribloškė visą studiją. Ką atsakė Renata, sužinosite vakare žiūrėdami „Gero vakaro šou“.

Antroje laidos dalyje žavioji Karolina Meschino pristatys „Talentingų vaikų“ rubriką ir jos dalyvį – dešimtmetį  Motiejų – sportinės gimnastikos čempioną. Savo neįtikėtinus sugebėjimus berniukas pademonstruos studijoje.

GALERIJA

  • TV laidų vedėja R. Šakalytė-Jakovleva: esu ne tik graži, bet ir protinga
  • TV laidų vedėja R. Šakalytė-Jakovleva: esu ne tik graži, bet ir protinga
  • TV laidų vedėja R. Šakalytė-Jakovleva: esu ne tik graži, bet ir protinga
  • TV laidų vedėja R. Šakalytė-Jakovleva: esu ne tik graži, bet ir protinga
  • TV laidų vedėja R. Šakalytė-Jakovleva: esu ne tik graži, bet ir protinga
Rašyti komentarą
Komentarai (28)

Va taip

O man ji menko proto kaimo boba šlykštu į ją žiūrėti.

Algys

Suzvaigzdejusi kaimo boba!

Tv

Žmogus vedantis 24valandas ar tvpagalba (nepamenu kokia nesamone ji veda) save vadina protinga? :) :) :)
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS