V. Skaisgirė: į „Ąžuolyno bėgimą“ šįmet jau atvyksiu automobiliu | KaunoDiena.lt

V. SKAISGIRĖ: Į „ĄŽUOLYNO BĖGIMĄ“ ŠĮMET JAU ATVYKSIU AUTOMOBILIU

  • 0

„Ruošiausi, ruošiausi ir... neseniai gavau vairuotojo teises! Dabar pati galėsiu nuvykti kur tik norėsiu!“, - džiaugėsi komunikacijos specialistė, TV laidų vedėja Vaida Skaisgirė.

Žinoma moteris prieš daugiau nei dešimtmetį išmoko vairuoti B1 kategorijai priskiriamus autmobilius. Tačiau teisės, kuriose įrašytas minėtas kodas, nesuteikia galimybės valdyti galingesnių transporto priemonių.

V.Skaisgirė neslepia – būtinybę lankyti vairuotojų kursus bei laikyti egzaminus ji vis atidėliojo. Ją į norimas vietas nuveždavo vyras, taksi arba bičiuliai.

„Kasmet dalyvauju „Ąžuolyno bėgime“, o kadangi iš Vilniaus į Kauną su pilnutėliu sportiniu krepšiu, rankine ir kitais būtinais daiktais visuomeniniu transportu atvykti būtų nepaprasta, dažniausiai manim pasirūpindavo didžiulis sporto gerbėjas Gediminas Juodeika. Šįmet jam to daryti nereikės – į Ąžuolyną atvažiuosiu pati!“, - patikino pašnekovė.

„Mersedes“ automobilį vairuojanti V. Skaisgirė sako, jog išlaikyti vairuotojo teises nebuvo sunku, nes įgūdžiai, suformuoti dar mokykloje, niekur nedingo.

„Aišku, vairuoju dar labai atsargiai. Kelyje noriu būti dėmesinga“, - kalbėjo TV laidų vedėja.

Ji sako gyvenimą vadina tiktų tikriausiu sportu. Bet nuolat reikaluose paskendusi žinoma moteris vis dažniau laiko randa ir bėgimui. Šiuo metu ji intensyviai ruošiasi balandžio 23 d. Kaune vykstančiam „Ąžuolyno bėgimui“. Į jį V. Skaisgirė tikisi atvykti su šeima.

„Ąžuolyno bėgimas“ – jau tradicija tampantis bėgimo renginys, kurį organizuoja VšĮ. S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras. Pirmasis Ąžuolyno bėgimas sėkmingai startavo 2015 m. balandžio 25 d., šiltą ir saulėtą pavasario dieną, pritraukdamas gausų būrį profesionalių sportininkų ir mėgėjų, šeimų su vaikais, moksleivių, žinomų pramogų pasaulio žmonių.

„Juk tai visiems atvira, linksma ir nuotaikinga sporto šventė, kurioje nuo starto linijos atsispirti ir bėgti minkštutėle stadiono danga bei šimtamečių ąžuolų pavėsyje nusidriekusiais takeliais gali visi! Mūsų tikslas – sportuojantis ir sveikas žmogus“, – teigia VšĮ. S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro direktorius Giedrius Bielskus.

GALERIJA

  • V. Skaisgirė: į „Ąžuolyno bėgimą“ šįmet jau atvyksiu automobiliu
  • V. Skaisgirė: į „Ąžuolyno bėgimą“ šįmet jau atvyksiu automobiliu
  • V. Skaisgirė: į „Ąžuolyno bėgimą“ šįmet jau atvyksiu automobiliu
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS