Kaip integruoti į Lietuvą grįžusius mažuosius emigrantus? | KaunoDiena.lt

KAIP INTEGRUOTI Į LIETUVĄ GRĮŽUSIUS MAŽUOSIUS EMIGRANTUS?

  • 11

Užsienyje laimės neradę, o galbūt pakankamai pinigų sutaupę tautiečiai vis dažniau grįžta į Lietuvą, praneša LNK žinių tarnyba.

Kelerius metus tėvynėje nebuvę suaugusieji Lietuvoje lengvai adaptuojasi. O štai jų mokyklinio amžiaus vaikams iškyla problemų, nes mokytis reikia kita kalba. 

Dauguma jų prastai moka lietuvių kalbą, todėl tiek mokytojai, tiek tėvai susiduria su nemenkais iššūkiais, kaip mokyti ir integruoti mažuosius emigrantus Lietuvoje.

Vaikams nėra paprasta adaptuotis Lietuvoje. Tai supranta ir mokytojai.

Mokyklos, matydamos kiek daug emigrantų vaikų grįžta į tėvynę, kuria specialias programas, padedančias lengviau adaptuotis.

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

ALGIS

GRĮŽO SU PINIGŲ MAIŠAIS , O JŲ VAIKUS INTEGRUOTI , MOKYTI LIETUVIŲ KALBOS , UŽ SAVO LĖŠAS , TURI LIKĘ LIETUVOS U B A G A I , O ANIE TIK DEJUOJA , KAD LIETUVA NEPASIRUOŠUS JŲ SUTIKTI .

aitvaras

Lietuvius reik priimti ir integruoti,bet raso,kad blogai moka lietuviu kalba,tai matyt emigrave rusai ,lenkai ,zydai ir kiti mutantai,kuriu jokiu budu atgal i Lietuva nereikia priimti.Emigravo apie 400000 tuks. kitatauciu.Apsivale nuo brudo Lietuva,tai dabar vel juos integruosime,o jie lietuviu ir Lietuvos nekencia.Kas ten emigracijos departamente dirba?Arba glusiai,arba nutauteje kosmopolitai.

Blinda

prakeiktus babajus ir visokius chacholus pasiruose integruoti ir islaikyti, o saviems proto nebeuztenka ar ko???
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS