Dėl pandemijos kai kuriose ambasadose norima leisti balsuoti tik paštu | KaunoDiena.lt

DĖL PANDEMIJOS KAI KURIOSE AMBASADOSE NORIMA LEISTI BALSUOTI TIK PAŠTU

  • 1

Motyvuojant koronaviruso pandemija, kai kurie užsienyje gyvenantys mūsų šalies piliečiai gali netekti galimybės Seimo rinkimuose balsuoti atvykę į Lietuvos diplomatines atstovybes, rašo portalas 15min.lt.

„URM kartu su diplomatinėmis atstovybėmis kasdien stebi nuolat kintančią situaciją, kuri kiekvienoje valstybėje yra skirtinga. Šiandien dar yra sunku pasakyti, kuriose diplomatinėse atstovybėse balsavimas bus organizuojamas tik paštu“, – portalui sakė Užsienio reikalų ministerijos (URM) atstovė Elžbieta Žurovska-Puodžiūnienė.

Jos teigimu, spalio 11 dieną visose diplomatinėse atstovybėse dirbs Rinkimų komisijos ir netgi tuo atveju, jeigu būtų priimtas sprendimas balsavimą atitinkamos valstybėse organizuoti tik paštu, svarstoma galimybė atvykusiems tą dieną į diplomatinę atstovybę rinkėjams sudaryti galimybę balsuoti.

Pasak užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus, artimiausiu metu dėl to bus kreipiamasi į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK).

VRK pirmininkė Laura Matjošaitytė mano, kad rinkimai užsienyje gali būti rengiami įprastai, bet paisant visų saugumo reikalavimų.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Baisu.

Kad galėtų klastoti konservatoriai biliotenius

SUSIJUSIOS NAUJIENOS