A. Dulkys neplanuoja keisti ministro darbo: šiuo metu mane domina tik tai, ką darau | KaunoDiena.lt

A. DULKYS NEPLANUOJA KEISTI MINISTRO DARBO: ŠIUO METU MANE DOMINA TIK TAI, KĄ DARAU

Kritikos dėl pandemijos sukeltos krizės valdymo susilaukiantis sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys sako, kad šiuo metu tikrai negalvoja apie naujas pareigas. Viešojoje erdvėje pasirodžius informacijai, esą valdančiųjų gretose jau svarstoma galimybė ministrą deleguoti kaip Lietuvos atstovą į Europos audito rūmus Liuksemburge, A. Dulkys tvirtina, kad šiuo metu yra susikaupęs tik darbui ministerijoje.

„Šiuo metu mane domina tik tai, ką darau. Savo kasdieniu darbu, patikėkite, esu susikaupęs tik tam, ką darau. Ir tai darysiu iki paskutinės akimirkos“, – žurnalistams prieš Vyriausybės posėdį trečiadienį sakė ministras.

Apie tai, kad valdantieji svarsto galimybę A. Dulkį išsiųsti kaip Lietuvos atstovą į Europos audito rūmus Liuksemburge pranešė portalas TV3, nenurodydamas šaltinių.

Kaip rašė portalas, A. Dulkys esą galėtų pakeisti dabartinį Lietuvos atstovą Europos audito rūmuose Rimantą Šadžių, kurio kadencija baigsis kitų metų gegužę.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Pp

Tu nieko nedarai tu tik imitouji lansbergiu gaujos nurodymus.Tau kazka daryti didelis smegenu trukumas,o ju pas tave maziau nei pas vista.

G

Išvis kiauras gyvunėlis

O

O ka tu darai nelaimė lietuvos
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS