G. Landsbergis su Jungtinės Karalystės kolega aptarė pasirengimą NATO viršūnių susitikimui | KaunoDiena.lt

G. LANDSBERGIS SU JUNGTINĖS KARALYSTĖS KOLEGA APTARĖ PASIRENGIMĄ NATO VIRŠŪNIŲ SUSITIKIMUI

  • 6

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis Osle su Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretoriumi Jamesu Cleverly (Džeimsu Kleverliu) trečiadienį aptarė pasirengimą artėjančiam NATO viršūnių susitikimui Vilniuje.

„Tai, kad NATO viršūnių susitikimas vyksta Vilniuje, sukuria natūralų lūkestį, ypač Baltijos jūros regione, kad Aljansas skirs dar daugiau dėmesio Rytų flango gynybai ir priešiškų jėgų atgrasymui, suteiks pagreitį Ukrainos integracijai į NATO ir sustiprins aljansą naujomis narėmis“,– susitikimo su J. Cleverly metu sakė G. Landsbergis, cituojamas Užsienio reikalų ministerijos pranešime.

Jame teigiama, kad Lietuvos ir Jungtinės Karalystės diplomatijos vadovai taip pat kalbėjo apie būtinybę jau dabar galvoti ir planuoti Ukrainos atstatymą, o tai taip pat pareikalaus didžiulio demokratinio pasaulio susitelkimo.

„Su Jungtine Karalyste Lietuvą sieja panašus grėsmių Europai ir taisyklėmis grįstai pasaulio tvarkai vertinimas, o taip pat ir supratimas, kad sustiprinta gynyba ir realiais veiksmais grįstas atgrasymas yra svarbiausios prielaidos saugumui Europos kontinente užtikrinti“,– teigė G. Landsbergis.

NATO viršūnių susitikimas Vilniuje vyks liepą.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Rasa

Nato demoniniai balvonai, VON! Landsbergi, skaityk Konstitucija!

Anonimas

Svarbiausia buvo aptarti tualetų klausimą...O tai vėl APMYŽŽŽŽ prezidentūros tvorą....

Anonimas

Kažin , ar kas Lietuvos istorijoj pridarė jai didesnių nuostolių, nei Liandzbergių giminė ?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS