G. Nausėda su FTB vadovu aptarė teisėsaugos institucijų bendradarbiavimą | KaunoDiena.lt

G. NAUSĖDA SU FTB VADOVU APTARĖ TEISĖSAUGOS INSTITUCIJŲ BENDRADARBIAVIMĄ

  • 6

Prezidentas Gitanas Nausėda su Federalinio tyrimų biuro (FTB) vadovu Christopheriu Wray (Kristoferiu Rėjumi) Šveicarijoje, Davose, trečiadienį aptarė Lietuvos ir JAV specialiųjų tarnybų bendradarbiavimą, tolesnį bendrų operacijų vystymą, sankcijų Rusijai ir Baltarusijai įgyvendinimą.

„Mano žinia Lietuvos pareigūnams nuo pat kadencijos pradžios buvo viena – siekti geriausių rezultatų galima tik veikiant kartu, bendradarbiaujant su kitų šalių kolegomis. Lietuvos teisėsaugos pareigūnai dalyvavo įgyvendinant ne vieną sėkmingą tarptautinę operaciją“, – Prezidentūros pranešime cituojamas G Nausėda.

FTB vadovas padėkojo G. Nausėdai už lyderystę stiprinant teisėsaugos institucijų tarptautinį bendradarbiavimą.

Pokalbio metu Lietuvos vadovas pabrėžė būtinybę užtikrinti, kad Rusijai ir Baltarusijai taikomos sankcijos nebūtų apeinamos.

„Matome bandymus užsidarius durims ieškoti landų ir apeiti sankcijas, kuriant sudėtingas schemas. Institucijų bendradarbiavimas jas atpažįstant ir užkardant yra mūsų visų bendras reikalas“, – teigė G. Nausėda.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

juokingas Bankomatas

Tos jo institucijos dabar nx'ja negaudo akivaizdžių vagių kurie ciniškai apiplėšinėja valstybės biudžetą ir šalies žmones, bet va su šeimininkų saugumo ,,vierxu"Gitanas sugeba kažkątai aptarinėti?:D)

>> mi

VATINI URODE, tokie dalykai vyksta tik tavo, (U)RODINOJE !!!!

mi

Aptarė kaip bus klastojami rinkimai. JAV pavyko.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS