Žemės ūkio ministro komandą turėtų papildyti žemdirbių atstovai | KaunoDiena.lt

ŽEMĖS ŪKIO MINISTRO KOMANDĄ TURĖTŲ PAPILDYTI ŽEMDIRBIŲ ATSTOVAI

Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) deleguotas žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas žada, kad jo politinė komanda netrukus bus papildyta, o kandidatūros derinamos su partija.

„Baigsime susiderinti politiniame bloke ir nuspręsime“, – ketvirtadienį po TS-LKD prezidiumo sudarytos darbo grupės, ieškančios kompromiso tarp žemdirbių ir žemės ūkio ministro, pirmojo posėdžio BNS sakė ministras.

Darbo grupei vadovaujantis buvęs žemės ūkio ministras, Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Kazys Starkevičius ūkininkų atstovams pažadėjo, kad ministro komanda bus stiprinama žemdirbių atstovais.

„Jo komanda bus sustiprinta žmonėmis iš kaimo“, – posėdyje teigė K. Starkevičius.  

K. Navickas BNS sakė, kad tai bus politiniai viceministrų postai. 

„Kadangi tai politiniai postai, tai vien ministro sprendimo neužtenka. Derinamės“, – teigė jis.  

Kadangi tai politiniai postai, tai vien ministro sprendimo neužtenka. Derinamės.

„Terminų dar nenusistatėme“, – pridūrė, paklaustas, kada paaiškės, kas taps naujais viceministrais.   

„Užduotys aiškios, kurią vietą reikia stiprinti – pirminę gamybą žemės ūkyje. Ypatingai tą dalį, kuri susijusi su žaliuoju kursu“, – teigė jis.  

Dabar dirba du žemės ūkio viceministrai – Donatas Dudutis ir Paulius Lukševičius.

Žemės ūkio taryba spalio pabaigoje paragino ministrą trauktis, nes jis esą nesprendžia sektoriaus problemų, vengia dialogo, jam trūksta lyderystės. Tarybai vadovaujantis Jonas Valionis sako, kad reikalavimas ministrui trauktis dar nėra atšauktas.

„Tas reikalavimas išlieka“,– konservatorių darbo grupės posėdyje teigė J. Valionis.

Po Žemės ūkio tarybos pareiškimo dėl nepasitikėjimo K. Navicku TS-LKD  prezidiumas partijos deleguotam ministrui pareiškė paramą ir sudarė darbo grupę siekti platesnio dialogo.

G. Landsbergis: emocija – nebūtinai pagrindas keisti ministrą

Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidiumo sudaryta darbo grupė ketina ieškoti kompromiso tarp bendros kalbos nerandančių  žemdirbių ir žemės ūkio ministro, sako partijos lyderis Gabrielius Landsbergis.

„Pagrindinis uždavinys grupei yra išgryninti, kokių pokyčių reikia, kas yra nepadaryta, ką galima padaryti, (...) kad abi pusės jaustųsi išgirstos. Esame pasiruošę tai padaryti ir tas procesas truks tiek, kol visi jausis, kad yra viskas sutarta“, –  ketvirtadienį Seime žurnalistams sakė G. Landsbergis.  

„Emocija nebūtinai yra pagrindas keisti ministrą“, – pridūrė jis.

Pasak G. Landsbergio, darbo grupėje dirba patyrę ir išmanantys žmonės, o jai vadovaujantis buvęs žemės ūkio ministras, Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Kazys Starkevičius turi diplomatinių  sugebėjimų.

Darbo grupė į pirmą susitikimą su Žemės ūkio taryba ir ministru K. Navicku Seime renkasi ketvirtadienį.

Taryba spalio pabaigoje paragino ministrą trauktis iš pareigų, nes jis esą nesprendžia sektoriaus problemų, vengia dialogo, jam trūksta lyderystės, tačiau TS-LKD  prezidiumas partijos deleguotam ministrui pareiškė paramą ir sudarė darbo grupę siekti platesnio dialogo.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Joshua

Sėkmės Pauliui Lukševičiui tęsiant darbus Kauno miesto Taryboje. Tikras ir atsidavęs Lietuvos patriotas.

Rock

Ka reiskia Luksevicius dirba! Jis verslauja viceministro pareigom ir jam terupi zemes turtas ir pinigai

Kristė

Čia Starkevičius ir jo sėbrai bando išmesti ministrą nes jis jiems nedirba.Starkevičius negali dovanoti kad jo nepaskyrė ministru,negali daryti maklių.Taip kad ūkininkai ,atsargiai,jumis tik pasinaudos

SUSIJUSIOS NAUJIENOS