Iš ligoninės išleistas Vytautas Landsbergis: niekada taip gerai nesijaučiau Pereiti į pagrindinį turinį

Iš ligoninės išleistas Vytautas Landsbergis: niekada taip gerai nesijaučiau

2025-03-01 18:39

Iš ligoninės išleistas ir Vilniaus knygų mugėje šeštadienį dalyvaujantis pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos valstybės vadovas Vytautas Landsbergis tikina, kad jaučiasi labai gerai.

Vytautas Landsbergis
Vytautas Landsbergis / L. Balandžio / BNS nuotr.

„Niekada taip gerai nesijaučiau kaip dabar“, – žurnalistams šeštadienio popietę tvirtino V. Landsbergis.

ELTA primena, kad ketvirtadienį knygų mugėje profesorius pasijautė prastai, todėl buvo paguldytas į Santaros klinikas.

Nors penktadienį ligoninės administracija pranešė, jog kol kas jis dar lieka stebėjimui, pats V. Landsbergis socialiniuose tinkluose tikino šeštadienį būtinai dalyvausiantis knygų mugėje.

„Būtinai atsigrūsiu, atšlubuosiu ir jokie gerieji daktarai manęs nesulaikys“, – feisbuke rašė jis.

Praėjusių metų spalį V. Landsbergiui suėjo 92 metai. Tiesa, dėl širdies problemų ligoninėje jis gulėjo ir praėjusių metų pabaigoje.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
žydelis

Ydomu kodėl sūnus užsimaukšlnęs žydišką gormulką, jos neuždeda ir seniui?
4
0
o'Žys \\\\\.../////

"Gaila" KGB senelio,tai žiaurus kankinimas,jau,jau,jau ir vėl atgriebia,neleidžia "vargšui" į Dausas iškeliauti.___Aš asmeniškai tą patvirtinu,baisi kančia kai tave išveda iš komos,tą patyriau savo kailiu,o čia jau "N" kartų,matyt "profesorius-va(l)dovas" nusipelnė tų kančių._____Sako,kad Dievas geras,bet ir kerštingas.
4
0
Taigi

Kaip sakė gerb. Nijolė O. - "Jeigu ne šis žmogus, mes iki šiol klaidžiotume gatvėmis su laisvės siekiais širdyse ir „Marija, Marija“ lūpose..."
1
-4
Visi komentarai (12)