A. Monkevičius: Žiežmarių gimnazijos mokytoja neturėtų būti atleista | KaunoDiena.lt

A. MONKEVIČIUS: ŽIEŽMARIŲ GIMNAZIJOS MOKYTOJA NETURĖTŲ BŪTI ATLEISTA

  • 36

Nederamu elgesiu su moksleiviais įtariama Žiežmarių gimnazijos mokytoja neturėtų būti atleista, sako švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

„Nemanyčiau (kad turėtų būti atleista – BNS). Galų gale yra teisinės aplinkybės, net negali svarstyti šitų aplinkybių, yra darbo sutartis, ir norint nutraukti darbo sutartį nei iš šio, nei iš to, negalėčiau net teigti“, – sekmadienį LRT laidai „Savaitė“ sakė ministras.

„Tai būtų blogiausias sprendimas. Man atrodo, ji turi grįžti, nusiraminusi. Mano galva, ji pati suvokia visas aplinkybes, kad toje situacijoje jai nepavyko būti tokia, ko gero, kokia iš tikrųjų yra. Aš netikiu, kad ji yra mokytoja, kuri nuolat taip elgiasi“, – pridūrė jis.

Anot ministro, mokyklos bendruomenė – vadovai, mokytojai, mokiniai ir tėvai – turėtų neatstumti mokytojos.

Žiežmarių gimnazijos mokinių tėvai praėjusį sekmadienį neapsikentę socialiniame tinkle paviešino įrašą, kaip nesitvardanti lietuvių kalbos mokytoja plūsta auklėtinius dėl netaisyklingo kirčiavimo.

Rašyti komentarą
Komentarai (36)

Buvęs...

Pats atidirbau 25 metus mokytoju ir dėl sveikatos toliau dirbti negaliu, todėl palikau pareigas ir rūpestėlius stipresniems ir atsparesniems mokytojams.:-) O dėl šio atvejo, įprasta, kai žmogus parkrinta jo nekelti, bet dar labiau "pamurgdyti", tai taip sava, taip lietuviška...:-))) O jums, komentatoriams, paklausius įrašo antrąją dalį nekilo klausimų, kokia buvo pamokos pradžia? Ar mokytoja nuo pirmos minutės "kaukė"? O gal buvo išprovokuota? Išvesta iš pusiausvyros? Ką? Smerkti, niekinti mes mokam. Moka ir vaikai. Jie puikiai išmokę šiuos įgūdžius... bet va kai reikia ką teisingo atlikti, sukirčiuoti, išspręsti, atlikti kitas privalomas užduotis, tuomet "stop" - juo matai engia, verčia... žodžiu... Neteiskite ir nebūsite teisiami. Nei jūs buvot toje pamokoje, nei jūs žinot kaip ten buvo iš tiesų. O mokytoją, visų pirma, reikia gerbti, tik po to vertinti jos darbo rezultatus. Ir dar. Žmonių galvos ne kibirai į kuriuos būtų paprasta supilti žinias, reikia ir to "kibiro" pastangų...

Anonimas

Tokia reksne lauk!..O kad vaikai neklauso tai tevai nekazkas.Tevai tu vaiku nemato tik lekia akis isverte su masinom paskui pinigus ir saiposi kad kaimynui nenusiseke.Dar stebisi kodel vaikai neklauso.O tevai tai bjaurus matyt namie su vaikais nesiskaito.O ta mokytoja senu paziuru senovine nesistebiu kad staugia.Mano laikais pilna buvo staugiku.Uz ausies patempdavo kitus pakluptydavo skirdavo bausmes.

Atène

Iki ko dasiritom! Gal inkvizicija susigražinkim arba giljotina. Sueis visas miestas paziureti.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS