Nevieningi: „valstiečiai“ nepritaria „darbiečių“ idėjai dėl neeilinės sesijos | KaunoDiena.lt

NEVIENINGI: „VALSTIEČIAI“ NEPRITARIA „DARBIEČIŲ“ IDĖJAI DĖL NEEILINĖS SESIJOS

Didžiausia opozicinė „valstiečių“ frakcija nusprendė, kad neprisidės prie Darbo partijos frakcijos iniciatyvos kitą savaitę šaukti neeilinę Seimo sesiją ir per ją kreiptis į Konstitucinį Teismą dėl karantino ribojimų smulkiam verslui.

„Mūsų frakcija nepritaria. Nematome dabar būtinybės rengti neeilinę sesiją“, –  BNS po „valstiečių“ frakcijos posėdžio sakė seniūnė Aušrinė Norkienė.

„Darbiečiai“ ketvirtadienį pranešė svarstantys kreiptis į Konstitucinį Teismą, kad jis nuspręstų, ar Vyriausybės numatyti karantino ribojimai nediskriminuoja smulkaus verslo. Jie paskelbė renkantys parašus, kad dėl šio klausimo kitą savaitę būtų sušaukta neeilinė Seimo sesija.

Mūsų frakcija nepritaria. Nematome dabar būtinybės rengti neeilinę sesiją.

Sušaukti neeilinę sesiją gali trečdalis parlamentarų – ne mažiau kaip 47 Seimo nariai. Darbo partija Seime turi 10 atstovų.

Pagal Vyriausybės nustatytą tvarką, nuo gruodžio vidurio veiklą gali tęsti parduotuvės, kurių pagrindinė veikla yra maisto prekių pardavimas, tačiau joms nedraudžiama prekiauti ir ne maisto prekėmis. Turgavietėse leidžiama tik maisto prekyba, atskiros ne maisto prekių parduotuvės yra uždarytos. 

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Darbiečių bliūdui

tik paviešinta teismo nutartis dėl Skvernelio vyriausybės " karantino " " grožioodontologų " firmelei ....Viskas teisėta ir jokių žalų atlyginimo . Todėl ir rašau - darbiečių primityvus piaras , o ne realūs darbai . Mąsto " valstiečiai " .

Pritariu

" valstiečių " nuomonei ....Eilinis darbiečių piaras tipo dirbam ? :) labai liberalu :))) Na kreipsis į KT , tas po KAŽKIEK laiko duos atsakymą ir dar neaišku kokį ? Ar darbiečiams nerūpi , svarbu + ? Labai nemaloni darbiečių kompanija seime , man tokie liberalūs " trintukai " po Guogos sąraše .

SUSIJUSIOS NAUJIENOS