NSGK prašo daugiau laiko tyrimui dėl I. Rozovos | KaunoDiena.lt

NSGK PRAŠO DAUGIAU LAIKO TYRIMUI DĖL I. ROZOVOS

Parlamentarės Irinos Rozovos ryšius tiriantis Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) prašo Seimo suteikti daugiau laiko tyrimui atlikti.

Ketvirtadienį Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Dainius Gaižauskas šio komiteto vardu įregistravo nutarimo projektą, kuriame prašoma pratęsti tyrimą iki kitų metų balandžio 30 d.

Šiuo metu Seimas yra pavedęs NSGK parlamentinį tyrimą atlikti ir išvadą pateikti Seimui iki šių metų gruodžio 1 d.

ELTA primena, kad Seimas NSGK pavedė atlikti tyrimą dėl parlamentarės I. Rozovos ryšių su rusų diplomatais ir galimos grėsmės nacionaliniam saugumui. Tyrimas atliekamas ir dėl atliktų politikų veiksmų, gavusių VSD informaciją apie I. Rozovos veiklą. Komitetas aiškinsis, kokius sprendimus, susipažinęs su medžiaga apie I. Rozovą, priėmė Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis bei kiti informaciją gavę Seimo nariai.

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

...

Kodėl ji dar ne šalia Paleckiuko?.. :s

tulpes@lrpk.lt

youtube.com/watch?v=0JZZNcFdi9Q Tu paciu padarykiteb tyrima ir del Gycio Paskeviciaus, ka tas k u r v a uzsiima kremliaus slovinimu

tulpes@lrpk.lt

Jeigu gerb. Rozova mano, kad palengvintas ivaziavimas i kaliningrada Lietuvos pilieciams yra i nauja ji turi pilna teise taip manyti ir netgi siekti igyndinti savo isitikinimus
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS