Partijų reitingo viršuje – „valstiečių“ ir konservatorių nuožmi kova | KaunoDiena.lt

PARTIJŲ REITINGO VIRŠUJE – „VALSTIEČIŲ“ IR KONSERVATORIŲ NUOŽMI KOVA

Partijų reitingo viršūnėje lieka įsitvirtinusios dvi partijos – valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga bei opozicinė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai.

Už „valstiečius“ rugsėjį žadėjo balsuoti 14,6 proc. apklaustųjų, už konservatorius – 14,4 proc., rodo „Lietuvos ryto“ šeštadienį skelbiama „Vilmorus“ apklausa.

Iš ketvirtos į trečią vietą pakilo Socialdemokratų partija (8,4 proc.), ketvirta – Darbo partija (7,3 proc.), penktoje vietoje – „Tvarka ir teisingumas“ (4,4 proc.).

Toliau rikiuojasi Socialdemokratų darbo partija ir Liberalų sąjūdis (po 3,2 proc.), Centro partija (2,4 proc.), Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga (2,1 proc.) ir Laisvės partija (1,8 proc.).

Beveik ketvirtadalis – 22,5 proc. – apklaustųjų teigė nežinantys, už ką balsuoti, 12,1 proc. respondentų tvirtino, kad išvis nebalsuotų.

Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centras „Vilmorus“ rugsėjo 6–14 dienomis apklausė 1021 žmones.

Rašyti komentarą
Komentarai (14)

Anonimas

Ir kaip tie valstietukai dar vis viršūnėje??? ir observatorijas prie kauno marių teisėtai pasistato, ir savus "geltonsnapius" į atsakingus postus pasodina (atrodo, kad būtų UAB) ir t.t.. Bet viršūnėje ir tiek

gobsumas

eina sau kokie jie panasus,nu ne kaip du vandens lasai isore,bet vidumi autentiski.

neišskiriami daugiamečiai s u g u l o v a i ,

landsbsergizmo KLIKOS sovietinės ATPLAIŠOS/kgb/ ir konservatorių GAIDYS, tad jo GIESMĖ yra savanaudiška konservatoriųTVARTUI , kurią g i r d i m e daugiau kaip 3 metai-- jis g i e d a už "lesalą". Kaip begiedotų šis GAIDYS --iš VALSTIEČIŲ negaus nei vieno g r ū d o--jo skelbiami r e i t i n g a i senai VISUOMENĖJE yra p r a r a d ę vertę, gyventojai jais n e t i k i. G A I D Į, --be gėdos jausmo vartyk n i e k i n i u s reitingus ir toliau --iki vieną kartą ūkininkai tave pavaišins KARVĖS blynu.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS