A. Dulkys patikslino: kaukės lieka privalomos ten, kur yra kontaktas | KaunoDiena.lt

A. DULKYS PATIKSLINO: KAUKĖS LIEKA PRIVALOMOS TEN, KUR YRA KONTAKTAS

Pasibaigus karantinui, kaukės liks privalomos vietose, kur teikiant paslaugas yra kontaktuojama su kitais žmonėmis, sako sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

„Nuo šiol kaukės privalomos yra ten, kur yra kontaktas tarp paslaugos gavėjo ir paslaugos teikėjo, tačiau Vyriausybė, svarstydama į nutarimą taip pat įtraukė ir nuostatą, kad vis tik labai yra rekomenduojama ir uždarose erdvėse naudoti kaukes ten, kur yra vidinis įstaigų gyvenimas, ne tik, kur teikiamos paslaugos“, – žurnalistams pirmadienį sakė ministras.

Kaukės lieka privalomos viešajame transporte, prekybos vietose, viešojo sektoriaus institucijose.

Jis pabrėžė, kad tikslesni reikalavimai bus nustatyti operacijų vadovo sprendimais artimiausiu metu.

Kaukės lieka privalomos viešajame transporte, prekybos vietose, viešojo sektoriaus institucijose.

„Pagrindinė žinutė yra – nieko šiandien nepainiokime, dauguma priemonių – praktiškai visos yra perkeltos iš karantino statuso į ekstremaliosios situacijos statusą, išskyrus mano paminėtą kaukių aspektą“, – kalbėjo ministras.

A. Dulkys pabrėžė, kad dėl galimybių paso nuostatos nesikeičia ir jis toliau bus reikalingas toms pačioms paslaugoms gauti: tiek renginiuose, tiek maitinimo įstaigose.

Ministro teigimu, ateityje galimos reikalavimų peržiūros ar patikslinimai.

Karantinas Lietuvoje įvestas lapkričio 7 dieną, jis galios iki birželio 30-osios vidurnakčio. Nuo liepos šalyje liks galioti ekstremalioji padėtis.

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Tikiuosi, nebus kaip praeitais metais...

Liepą atsipalaidavome, o rugpjūtį teko grąžinti kaukes, o dar vėliau - ir karantiną. Ir kiek žmonių mirė per antrą karantiną, o juk to galėjo ir nebūti. Gal ir gerai, kad kaukės lieka, bet abejoju, kad visi teisingai jas dėvės. Visi kaltina vyriausybę, bet patys, nepaisydami reikalavimų, virusą ir platina. Ir būtent dėl tokių viskas taip ilgai ir užsitęsė.

Kaunietė

Tai kas čia pasikeitė, jei išlieka kaukės?! Tai ir toliau reikės dusintis, prakaituoti ir šusti su kaukėmis visą vasarą karštyje darbe, parduotuvėse ir transporte!!! Tai ir sakykite, kad ir toliau pratęsiamas karantinas, nes niekas nesikeičia!!!

Nedėvėjau ir nedėvėsiu skuduro ant veido

tol kol man įrodys, kad jis stabdo viruso plitimą. Iki to gali jį susikišti ten kur saulė nešviečia.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS