Premjeras po susitikimo su G. Nausėda paskelbs, ar liks poste | KaunoDiena.lt

PREMJERAS PO SUSITIKIMO SU G. NAUSĖDA PASKELBS, AR LIKS POSTE

  • 7

Premjeras Saulius Skvernelis antradienį susitiks su išrinktuoju prezidentu Gitanu Nausėda aptarti Vyriausybės formavimo, o vėliau paskelbs, ar liks pareigose vadovauti atnaujintam Ministrų kabinetui.

G. Nausėdos atstovas spaudai Aistis Zabarauskas BNS sakė, kad būsimasis šalies vadovas su premjeru aptars ministrų atrankos politiką.

Sprendimą dėl savo ateities ministro pirmininko pareigose S. Skvernelis paskelbs praėjus porai valandų po susitikimo.

Praėjusią savaitę naują koalicijos sutartį pasirašius „valstiečiams“, „socialdarbiečiams“, „tvarkiečiams“ ir Lenkų rinkimų akcijai, daugumos partneriams atiteko penkios iš 14-os ministerijų.

Lietuvos socialdemokratų darbo partija valdys Užsienio reikalų ir Žemės ūkio ministerijas, Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga gavo susisiekimo ir vidaus reikalų ministrų portfelius, o „Tvarka ir teisingumas“ deleguos krašto apsaugos ministrą.

Tai reiškia, kad Vyriausybėje tikriausiai pasikeis daugiau nei du ministrai, todėl po prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos liepos 12-ąją Seime teks balsuoti ne tik dėl pasitikėjimo S. Skverneliu, bet ir visa Vyriausybe.

S. Skvernelis žadėjo atsistatydinti iš pareigų po liepos 12-osios, jeigu pralaimės prezidento rinkimus. Premjeras juose liko trečias.

Tačiau po rinkimų ministras pirmininkas prisijungė prie derybų dėl valdančiosios daugumos ir teigė, kad įvairūs argumentai jį skatina likti pareigose.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Kaunietis

Vietoje prezidento nekeisčiau į kitą,dirba gerai,reikia tik netrukdyti.O jeigu keis, tai viskas aišku bus ,ko jis atėjo į rinkimus ir nuo kokių žmonių.

Rinkėja

Liks......Ir bus kol kas lizinginis premjeras.....Jei matys, kad valsiečių kortos prastos - skubiai perbėgs į kitą partiją. Planas - chuliganas.

cha cha cha

MENTO ŽODIS
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS