R. Juknevičienė perrinkta Saugumo ir gynybos pakomitečio vicepirmininke | KaunoDiena.lt

R. JUKNEVIČIENĖ PERRINKTA SAUGUMO IR GYNYBOS PAKOMITEČIO VICEPIRMININKE

Europos Parlamento (EP) Europos liaudies partijos frakcijos narė Rasa Juknevičienė trečiadienį buvo perrinkta parlamentinio Saugumo ir gynybos (SEDE) pakomitečio vicepirmininke.

Jos kandidatūrai buvo pritarta bendru sutarimu. Parlamento kadencijos viduryje pasikeitus jo vadovybei iš naujo rengiami komitetų pirmininkų ir vicepirmininkų rinkimai.

EP narė R. Juknevičienė šio pakomitečio vicepirmininke tapo praėjusių metų birželį, ji yra atsakinga už pirmininkavimą posėdžiams pirmininkui negalint, taip pat ji prisidės formuojant posėdžių darbotvarkę.

„Dėkoju kolegoms už pasitikėjimą ir galimybę toliau tęsti darbus“, – sakė EP narė.

Dėkoju kolegoms už pasitikėjimą ir galimybę toliau tęsti darbus.

R. Juknevičienė buvo šiame komitete parengto pranešimo „dėl ES kibernetinės gynybos pajėgumų būklės“ šešėlinė pranešėja.

Saugumo ir gynybos (SEDE) pakomitečio tikslas – sudaryti sąlygas vykti viešai diskusijai dėl visų ES veiksmų bendros saugumo ir gynybos politikos (BSGP) srityje, ypač institucijų, pajėgumų ir operacijų aspektais, bei vykdyti nuodugnią jų parlamentinę kontrolę. SEDE pakomitetis aktyviai dalyvauja formuojant ES politiką saugumo ir gynybos klausimais. SEDE pakomitečio veiklos dėmesio centre santykių su strateginiais partneriais – pirmiausia su NATO ir Jungtinėmis Tautomis bei trečiosiomis šalimis, kurios remia daugiašališkumą ir tarptautinę tvarką taikos labui – plėtojimas.

Pakomitetyje yra 30 EP narių.

Rašyti komentarą
Komentarai (13)

baisu

dugnas pramuštas

Lanzb'šteinas \\\\\.../////

Tenai tešlagalviai ir tinka.Mąstančius ir turinčius nuomonę iš tolo neprisileidžia.Kaip ir LT.

Vila

Kokia bjauri ir neidomi boba. Buvo kazkada interrviu su ja jos namuose kaime. Absoliuciai neturejo ka papasakoti. Seimos neturi, verda valgyti sunenams ir visi ivykiai. Man ji siurpi. Is viso, kai tie konservatoriai sulindo i valdzia,tai ir sedi,kol kojom i prieki neisnes - amzini. Jums tai nieko neprimena? Kazkada galvojau, jei blogai dirbs - neberinksime. O sventas naivume! Jie per sarasus papuola ir toliau zlugdo musu valstybe. Siaubas.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS