S. Skvernelis apie koronavirusą Baltarusijoje: tai gali būti nevaldomas židinys | KaunoDiena.lt

S. SKVERNELIS APIE KORONAVIRUSĄ BALTARUSIJOJE: TAI GALI BŪTI NEVALDOMAS ŽIDINYS

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad situacija dėl koronaviruso Baltarusijoje nėra raminanti, kaimyninė valstybė gali būti nevaldomas ligos židinys.

„Baltarusijoje situacija tikrai neramina, mes matome, kad tai gali būtų nevaldomas, nekontroliuojamas židinys“, – po Vyriausybės posėdžio trečiadienį žurnalistams sakė Vyriausybės vadovas.

Į Vilnių vis dar vyksta reguliarūs skrydžiai iš Minsko oro linijų „Belavia“ lėktuvais, taip pat, pasak, premjero „vienetai žmonių“ naudojasi galimybe kirsti šalis skiriančią sieną sausumos keliais.

Ministrų kabinetas trečiadienį nusprendė nuo šeštadienio uždrausti keleiviams pasiekti Lietuvą lėktuvais bei keltais, išskyrus keltų maršrutą iš Vokietijos uosto Kylio į Klaipėdą.

S. Skvernelis teigė, kad jeigu nebus matomas „adekvatus“ Baltarusijos atsakas į koronaviruso krizę, bus uždrausta sieną kirsti net ir tiems „vienetams žmonių“.

„Tai yra vienetai žmonių, iki dešimčių nesiekia, bet paprasčiausiai pasibaigs ir tai. Tada mes turėsime stiprinti sienos apsaugą, kad nebūtų neteisėtų ir nesankcionuotų sienos kirtimų“, – sakė premjeras.

„Tie sprendimai yra neišvengiami, jeigu mes nematysime, kaip valstybė iš tikrųjų adekvačiai reaguoja į tą situaciją“, – teigė jis.

Baltarusijoje trečiadienį pranešta apie antrą koronaviruso auką, tačiau šalies Sveikatos apsaugos ministerija neteikia duomenų apie bendrą pasveikusiųjų ir iš gydymo įstaigų išrašytų pacientų skaičių, todėl sunku apskaičiuoti, kiek apskritai infekuotųjų buvo užregistruota nuo protrūkio pradžios.

Oficialių bendras koronaviruso COVID-19 užsikrėtimo atvejų skaičius Baltarusijoje gali viršyti 200, skelbė šios šalies sveikatos apsaugos ministerija.

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

na

tai nespėliok o imkis draudimo juk karantina ipo visą pasaulį, ale šliaužiat kaip šliauštuvai kai reikia patiems už pietus susimokėti,kada išsisijudinsit,juk perukas nenukris o manekenas nėra gražuoliukas galėtų užpakalį daugiau pavizginti , juk čia jo duona, ar dar jam dar nedaėjo per fanaberijas

Amen

Debile_zureK Savoooo Rura

Ach

Baltarusijoje padaryta 31tks testu:) O užsikretusiu grandine prižiuri KGB. Visur padeti dezinfekciniai skysčiai visus visur ispeja, kaukes nešioja kas nori. Pasvajok Skverniali
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS