Šeimų sąjūdis apgailestauja dėl „nepagarbių išsišokimų“ kalbant Laisvės premijos laureatei | KaunoDiena.lt

ŠEIMŲ SĄJŪDIS APGAILESTAUJA DĖL „NEPAGARBIŲ IŠSIŠOKIMŲ“ KALBANT LAISVĖS PREMIJOS LAUREATEI

Lietuvos šeimų sąjūdis pirmadienį pareiškė apgailestaujantis dėl „pavienių nepagarbių išsišokimų“, praėjusią savaitę per Laisvės gynėjų dienos minėjimą prie Seimo kalbant Laisvės premijos laureatei Bernadetai Mališkaitei.

Lietuvos šeimų sąjūdis pirmadienį pareiškė apgailestaujantis dėl „pavienių nepagarbių išsišokimų“, praėjusią savaitę per Laisvės gynėjų dienos minėjimą prie Seimo kalbant Laisvės premijos laureatei Bernadetai Mališkaitei.

Praėjusią savaitę sausio 13 dieną judėjimo organizuotame mitinge prie Seimo dalyavę žmonės nušvilpė oficialiame minėjime kalbėjusias Seimo pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen ir premjerę Ingridą Šimonytę, švilpimas buvo girdėti sakant kalbą ir vienai iš „Lietuvos katalikų bažnyčios kronikos“ bendradarbių.

Manome, kad tai nebuvo noras pažeminti laureatę.

„Apgailestaujame dėl pavienių nepagarbių išsišokimų minėjime kalbant Laisvės premijos laureatei, Eucharistinio Jėzaus seserų kongregacijos vienuolei Bernadetai Mališkaitei. Manome, kad tai nebuvo noras pažeminti laureatę“, – teigiama sąjūdžio išplatintame atvirame laiške, adresuotame Katalikų bažnyčios atstovams.

„Taip žmonės sureagavo į jos kalboje pavartotus valdžios atstovų nuolat kartojamus žodžius apie tiesą ir melą, dėl jų dialogo su visuomene nebuvimo ir arogancijos“, – tvirtino organizacija.

Anot Lietuvos šeimų sąjūdžio, „neigiama reakcija buvo skirta ne Laisvės gynėjams ar sausio 13-sios įvykiams, o politikams“.

Šalies vadovai teigia, kad trukdžiusiejį Sausio 13-osios renginį pademonstravo nepagarbą Laisvės gynėjų atminimui.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (60)

XYZ

Joks save gerbiantis zmogus neims apdovanojimu is valdzios atstovu kurie niekina ir engia savo tauta.

manau

Nieko nereikia atsiprašinėti, tai režimo autoritariniai diktatoriai turi klūpoti ant kelių, o "disidentė" vietoje to, kad reikalautu paviešinti KGB archyvus kgbistams kojas laižė- šlykštynė. Vienintelė problema saugumiečių - tautinio kgb į mitingus inkorporuoti "tituškos" - juos reiki gliaudyti , mitinguotojai turi skirti tam dėmesį.

klp

Kitoje pusėje tvoros stovėjo kgb įpėdiniai raudoni kolaborantai.net kgb paviešint bijo kiek reikia but raudonam.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS