„Socialdarbiečiai“ keičia pavadinimą – tampa Lietuvos regionų partija | KaunoDiena.lt

„SOCIALDARBIEČIAI“ KEIČIA PAVADINIMĄ – TAMPA LIETUVOS REGIONŲ PARTIJA

  • 7

Opozicinė Lietuvos socialdemokratų darbo partija ketvirtadienį Kernavėje vykusiame neeiliniame suvažiavime pritarė pavadinimo keitimui į Lietuvos regionų partiją.

„Labai tikiu, kad šalia šių istorinių piliakalnių – Lietuvos valstybės ištakų – gimstanti Lietuvos regionų partija – su nauja programa, naujais aktyviais nariais, įstatais, unikalia atributika ir tvirtu įsitikinimu, jog galime ir turime daug nuveikti čia ir dabar, bus žmonių pasitikėjimą, regionų atskirties mažinimą, piliečių gyvenimo kokybę užtikrinanti politinė jėga“, – pranešime teigė naujasis partijos vadovas Jonas Pinskus.

Suvažiavimo metu taip pat buvo patvirtina partijos programa, įstatai, pristatyta nauja partijos simbolika, patvirtinta nauja taryba bei prezidiumas.

Lietuvos socialdemokratų darbo partijos pirmininku birželio mėnesį vykusiame suvažiavime buvo išrinktas parlamentaras Jonas Pinskus. Jis pareigose pakeitė Gediminą Kirkilą.

J. Pinskus yra „socialdarbiečių“ ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos narių pagrindu sudarytos Lietuvos regionų frakcijos Seime seniūnas. Frakcija turi devynis narius.

Lietuvos socialdemokratų darbo partija per praėjusius Seimo rinkimus neperkopė kartelės į Seimą, surinkusi 3,17 proc. balsų, tačiau keli jos atstovai į Seimą buvo išrinkti vienmandatėse apygardose.

GALERIJA

  • „Socialdarbiečiai“ keičia pavadinimą – tampa Lietuvos regionų partija
Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Jokiu būdu

Asmenys,pasitraukę iš socdemų partijos ir dėl lovio sudarę naują partiją,jokiu būdu negali tapti jokios partijos nariais,nes jie kartą jau išdavė partiją.Socdemų darbo partija-tai išdavikų partija.

Idi...otų

Raudonųjų išperų šutvė.

Purmaliui

taigi pats esi iš regiono :) Tik bukumas neleidžia to suvokti ? :)))
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS