Socialdemokratai: gynybai turi būti skiriama ne mažiau kaip 3,5 proc. BVP | KaunoDiena.lt

SOCIALDEMOKRATAI: GYNYBAI TURI BŪTI SKIRIAMA NE MAŽIAU KAIP 3,5 PROC. BVP

  • 55

Opozicinė Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) teigia, kad atsižvelgiant į Rusijos imperinę politiką Lietuvos gynybai turi būti skiriama ne mažiau kaip 3,5 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP).

Tai sakoma šeštadienį per partijos suvažiavimą Vilniuje priimtoje rezoliucijoje.

„Reikia inicijuoti diskusiją dėl nemažiau negu 3,5 proc. BVP gynybai, ir tam reikės imtis to, ko vengė, deja, daugelis vyriausybių – reikalingų viešųjų finansų pertvarkymo priemonių, užtikrinančių socialiai teisingą ir tvarų biudžeto pajamų didinimą“, – pristatydama rezoliuciją sakė LSDP Krašto apsaugos komiteto pirmininkė, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narė Dovilė Šakalienė.

Lietuvos socialdemokratų partijos suvažiavimas

I. Gelūno/BNS nuotr.

Šiuo metu Lietuva krašto apsaugai skiria 2,52 proc. BVP.

Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas šią savaitę per Seimo Užsienio reikalų komiteto posėdį sakė, kad jau formuojamas kitų metų valstybės biudžeto projektas ir jame numatoma išlaikyti tą patį BVP dydį gynybai.

D. Šakalienė šeštadienį taip pat teigė, kad per NATO viršūnių susitikimą Vilniuje būtina pakviesti Ukrainą tapti NATO nare, nes tai yra strateginis sprendimas, siekiant taikos Ukrainoje ir Europoje.

Rašyti komentarą
Komentarai (55)

FUCK

kam skirti,nieko nerA IR NEBUS

to cha cha cha

Matote,tas nuolatinis čia Kutūzovas(vištgaidis) jau Kijevą paėmė per 3 d.dabar apie Lietuvos paėmimą svajoja...pasikeisk pampersus

to 4

Pmiršai parašyti,,ir į ruZijos glėbį''...MES TO NENORIME IR NIEKADA NENORĖSIME
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS