Ukrainos piliečiai Lietuvoje balsuoja prezidento rinkimų antrajame ture | KaunoDiena.lt

UKRAINOS PILIEČIAI LIETUVOJE BALSUOJA PREZIDENTO RINKIMŲ ANTRAJAME TURE

  • 7

Lietuvoje gyvenantys ar besilankantys Ukrainos piliečiai sekmadienį ambasadoje Vilniuje balsuoja šios šalies prezidento rinkimų antrajame ture.

Dalyvauti prezidento rinkimuose ambasadoje registravosi per 3 tūkst. Ukrainos piliečių. Per pirmąjį turą kovo 31 dieną balsavime dalyvavo apie 400 žmonių.

Per pirmąjį turą Vilniuje balsavę rinkėjai labiausiai palaikė dabartinį šalies vadovą Petro Porošenką, jam davę 165 balsus, o antrojoje vietoje paliko komiką Volodymyrą Zelenskį su 127 balsais.

Šie du kandidatai rungiasi ir antrajame rinkimų ture. Ukrainoje per pirmąjį turą pirmavo V. Zelenskis su 30,24 proc. rinkėjų parama, o P. Porošenką palaikė 15,95 proc. rinkėjų.

Per pirmąjį turą dėl Ukrainos prezidento posto varžėsi 39 kandidatai.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

dar vienas absurdas

kaip kažkokie haholai kurie nežino nei lietuvos politikos nei mūsų gyvenimo gali balsuot tai taspats atvažuojam mes į jav ir tem balsuojam ir nežine už ką ir nežine dėl ko ir koks tikslas tik ponuliams kad būtų balsų daugiau

...

Mūsų apžvalginYkai jau prasidarė kad ir šie 'rinkimai' baigsis kaip kad ir su a'Damkaus 'išrinkimu' buvo - kompiuterių gedimu.

rsr

nugi arabas pries araba... kitu tautu neileidzia prie valdzios...o jai but kitos tautos atstovas laimejas,turbut ten ramu but buve...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS