V. Čmilytė-Nielsen kritikavo valdančiuosius: Lietuva gali virsti ES paraščių valstybe | KaunoDiena.lt

V. ČMILYTĖ-NIELSEN KRITIKAVO VALDANČIUOSIUS: LIETUVA GALI VIRSTI ES PARAŠČIŲ VALSTYBE

Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad valdantieji radikalėja ir dabartinėje Lietuvos vidaus politikoje „trūksta racionalumo, ilgalaikės strategijos ir blaivaus proto“.

Šeštadienį vykusio partijos tarybos posėdžio metu liberalų lyderė dar kartą pristatė ir liberalų pasiūlymą – įgyvendinti „Galimybių Lietuvos“ programą.

„Su tokiu valdančiųjų radikalėjimu mūsų valstybė gali pavirsti ES paraščių valstybe“, – šeštadienį vykusio partijos tarybos posėdžio metu sakė V. Čmilytė-Nielsen.

Jos teigimu, šiuo metu paminami įvairių visuomenės grupių interesai ir poreikiai.

„Seime pilasi viena už kitą bjauresnės iniciatyvos. Paralyžiuojamos profesinės savivaldos: odontologai, advokatai, notarai, statybininkai bei dar daugelio profesijų atstovai – jau ne lengvo šoko, o siaubo būsenos“, – teigė V. Čmilytė-Nielsen.

Seime pilasi viena už kitą bjauresnės iniciatyvos.

Kitų metų siūlomas valstybės biudžetas, pasak liberalų lyderės, galėtų būti pramintas „keršto biudžetu“.

„Biudžetas sudaromas taip, tarsi gyventume apokalipsės išvakarėse – bėgte, pametant paskutinius sveiko proto likučius“, – siūlomą biudžeto projektą apibūdino V. Čmilytė-Nielsen.

Kartu ji pridūrė, kad Liberalų sąjūdis siūlo „Galimybių Lietuvos“ programą.

„Galimybės yra tai, kas gimdo iniciatyvą, leidžia kiekvienam siekti tiek savosios gerovės, tiek ir bendrojo gėrio. Gerovę kiekvienas suvokia savaip, ir tas suvokimas veikiau skiria, o ne vienija. Išlaisvinę iniciatyvą, garantavę lygias galimybes ją įgyvendinti, suradę ir įtvirtinę teisingą individo, visuomenės ir valstybės santykį, pasieksime išties realios gerovės“, – pabrėžė politikė.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (25)

Bugailiskis Prudas

Tokioms CMOlytems tik iskrypeliu reikalai ir paradai rupi, o ne normalus zmones ir Lietuva.

Jau pradėjo panikuoti

,,SVEIKO PROTO " liberalai : ir kartelę siūlo mažinti,kad turėtų galimybę patekti į Seimą .

pastabėlė

nežinau, kaip jums, bet man visi liberalai - vagys ir šunsnukiai, už duonos kąsnį ar trupinį garbės galintys parduoti viską - Lietuvą, save ir net šeimą. Iškrypėlių ideologija!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS