VRK ragina gerbti rinkėjų pageidavimą negauti politinės reklamos | KaunoDiena.lt

VRK RAGINA GERBTI RINKĖJŲ PAGEIDAVIMĄ NEGAUTI POLITINĖS REKLAMOS

Reaguodama į rinkėjų paklausimus, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ragina politinės kampanijos dalyvius gerbti rinkėjų lūkestį negauti politinės reklamos į jų pašto dėžutes.

Prieš kiekvienus rinkimus į VRK kreipiasi rinkėjai klausdami, kodėl jiems yra platinami lankstinukai, brošiūros ar kita dalijamoji medžiaga nepaisant aiškiai ant gyventojo pašto dėžutės užklijuoto prašymo „Nepageidauju gauti reklamos“.

Rinkimų kodeksas nenumato draudimo teikti politinę reklamą, jeigu yra aiškiai išreikštas asmens nesutikimas. Taip pat tokio draudimo kodekse nėra ir teikiamiems įprastinio pobūdžio informaciniams pranešimams apie valstybės politikų ar politinių partijų veiklą.

Tačiau atsižvelgdama į rinkėjų prašymus ir nepasitenkinimą, VRK ragina valstybės politikus, politines organizacijas bei kitus politinės kampanijos dalyvius gerbti žmonių prašymus ir nedalinti jiems nepageidaujamų leidinių su politine reklama ar kita su rinkimais susijusia informacija, tokiais atvejais, kai gyventojai yra išreiškę aiškų pageidavimą tokios informacijos negauti.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Klpd.

Visa dabartinė rinkiminė reklama daroma taip kad žmonės iš viso nežinotų už ką balsuoti:D) Visai neitų į rinkimus. Net kas kandidatuoja, kokia kandidatų į miesto tarybą programa pvz. Klaipėdos dienraštyje ar kitam popieriniam dienraštyje ar portale nelabai sužinosi.. o internete sunku surasti.. Ar ne šitos sup'tos VRK dėka priimti įstatymai kurie kandidatams į valdžią leidžia viešintis TIK UŽ PINIGUS?! Todėl savaime suprantama kad visokio plauko žurnaliūgos tik ir laukia kas kada ir kiek sumokės už informaciją gyventojams. Skant, pinigai iš ryto - info vakare, pinigai iš vakaro - info ryte..Kaip kad Benderiui pusgirtis ,,gūsčikas" kažkada sakė sąlygas dėl kėdžių:D) Kaip matome kandidatai nelabai ir turi noro mokėt jiems užkeltas kosmines kainas..:D)

ogi

visa kgbvrk su visa saika velniop tauta referendumu isirinks savus ===

SUSIJUSIOS NAUJIENOS