Afganistane esantiems kariams – linkėjimai nuo Lietuvos moksleivių | KaunoDiena.lt

AFGANISTANE ESANTIEMS KARIAMS – LINKĖJIMAI NUO LIETUVOS MOKSLEIVIŲ

Afganistano Goro provincijoje tarnaujančius karius pasiekė Lietuvos moksleivių pieštos atvirutės. Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos moksleivių atvirutės su linkėjimais Lietuvos kariams papuošė karių laisvalaikiu lankomą Provincijos atkūrimo grupės Čagčarane ramovę.


„Dėkojame visiems atvirutes piešusiems moksleiviams – tai labai maloni staigmena. Smagu žinoti, kad Lietuvos moksleiviai palaiko toli nuo savo namų tarnybą atliekančius Lietuvos karius. Tikrai labai nuoširdžiai dėkoju visų Afganistano Goro provincijoje tarnaujančių karių vardu“, – sakė Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės vadas pulkininkas Linas Kubilius.


Krašto apsaugos ministerijos pranešime teigiama, kad Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai sugalvojo pilietiškumo akciją: rankomis piešė ir gamino atvirukus, kuriuose užrašė linkėjimus Afganistane tarnaujantiems Lietuvos kariams. Vaikai atvirukuose sveikino su artėjančiomis šventėmis, linkėjo sėkmės, stiprybės, kai kurie užrašė net savo elektroninius adresus, jei kariai norėtų susisiekti ir pabendrauti. Vienos mokinės tėvelis taip pat dalyvauja misijoje Afganistane.

Mokytojai ir mokiniai žadėjo pagaminti ir daugiau atvirukų, kuriuos perduos ne tik lietuvių, bet ir užsienio kariams, bendraamžiams afganistaniečiams vaikams, rašoma KAM pranešime.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS