„Baltos lankos“ – erdvė susitikimams

„Baltos lankos“ – erdvė susitikimams

2004-11-19 09:00

Knygyne

„Baltos lankos“ – erdvė susitikimams

Vienų metų gimtadienį vakar šventęs knygynas „Baltos lankos“ tapo klaipėdiečių savastimi.

Čia kasdien traukia ne vien mirgančios knygų nugarėlės. Viliojantis arbatos ar kavos kvapas, patogus minkštasuolis kviečia prisėsti, atsipūsti, paskaityti. Arba pasikalbėti iš širdies.

„Skiria ir pasimatymus“, - nusišypsojo knygyno vadovė Aurelija Butkutė. Jaunimas taip pamėgo „Baltas lankas“, kad kartais vaikinų ir merginų susirenka daug – kaip bitės dūzgia. Moksleiviai ir studentai čia ne vien susipažįsta, bendrauja, bet ir ruošiasi pamokoms ar paskaitoms.

„Jauku, šilta, saugu. Kaip namuose“, - taip apibūdino knygyną pamėgę uostamiesčio inteligentai. Jie dažniausiai susirenka šeštadieniais. Ne vieni – su vaikais ar vaikaičiais. Vidurdienį mažuosius pakviečia „Juodosios avytės“ klubas, o 15 valandą prasideda suaugusiesiems skirti knygų skaitymai, susitikimai su rašytojais, teminės – muzikos ar poezijos popietės.

„Nuo pirmos dienos viską darėme, kad pas mus kartą užsukęs žmogus vėl sugrįžtų“, - lankytojus patraukusiomis darbo paslaptimis dalinosi knygyno vadovė. Ji pastebėjo, kad stengiamasi sužinoti skaitymo interesus, pagal tai užsakyti leidinius. Tam pasitarnauja kas savaitę sudaromas perkamiausių knygų dešimtukas. Jame dažniausiai pirmąsias pozicijas užima grožinė literatūra. Tie knygyno lankytojai, kurie nori žinoti apie naujausias knygas, iš „Baltų lankų“ kas savaitę elektroniniu paštu nemokamai gauna naujienlaiškius.

Šis knygynas yra antrasis, priklausantis leidyklai „Baltos lankos“. Pirmasis veikia Vilniuje. Įsikūręs „Akropolio“ prekybos centre, jis neseniai atšventė dvejų metų gimtadienį.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų