A. Bilotaitė: pasienyje su Baltarusija jau nutiesta apie 30 km koncertinos | KaunoDiena.lt

A. BILOTAITĖ: PASIENYJE SU BALTARUSIJA JAU NUTIESTA APIE 30 KM KONCERTINOS

Pasienyje su Baltarusija jau yra nutiesta apie 30 km pjaunančios vielos koncertinos, sako vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

„Šiuo metu jau yra pastatyta apie 30 km koncertinos ir toliau tęsiame darbus“, – pirmadienį LRT laidoje „Forumas“ pranešė ministrė. 

Anksčiau premjerė Ingrida Šimonytė yra sakiusi, kad pasienyje su Baltarusija jau šiemet gali būti nutiesta 100 km šios pjaunančios vielos.

Pasak jos, apie 100 km tęsiasi rizikingiausias ruožas, per kurį paprasčiausia į Lietuvą patekti nelegaliems migrantams.

Smarkiai išaugus neteisėtai migracijai per sieną su Baltarusiją, Lietuva yra nutarusi 502 km pasienio ruože nutiesti trijų aukštų pjaunančios vielos koncertinos užtvarą, o šalia įrengti vielinę tvorą.

Lietuva iš viso turi 678,82 km sienos su Baltarusija.

Vilnius kaltina Minsko režimą migrantų srautų organizavimu ir vadina tai hibridine agresija. Dėl to šalyje paskelbta ekstremali situacija.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Sprendimas

Užtenka Landsbergiui kurstyti karus ir nebereiks lietuvos žmonėns kankintis. Baikit tuos šou su Rusofile Cichanovskaja. Nejaugi nematot, kad ji tokia pat kaip ir jos vyras, kuris džiaugiasi Putino galia. Kaip JAV pakišo Afganistaniečius, taip Landsbergis pakišo Baltarusus. Juos visai okupavo Rusija ir visos demokratijos grupės išnaikintos ilgiems metams. Gal toks Landsbergio verslas???

Anonimas

"O varge", o pats susimastei , ką rašai ? Manai , ateis pasienyje iki sienos su replėm ar privažiuos su mašinėle ir trosu....darbuosis kelias-keliolika minučių , niekieno nekontroliuojami, ir padaro skylę....į kurią , mes žiūrime per žiūronus ???

O varge!

kur jie visi buvo 30 metu? Ar jie tokie naivus ir mano jog ta razorblade wire sulaikys nelegalus? Ta viela "patvarkytis" uztenka keleto minuciu, ir vel skyle. Kodel jie visi tokie naivus ir pasakoja tautelei tas pasakas?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS