A. Bilotaitė: šiuo metu vežti migrantų į Dieveniškes neketinama | KaunoDiena.lt

A. BILOTAITĖ: ŠIUO METU VEŽTI MIGRANTŲ Į DIEVENIŠKES NEKETINAMA

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė sako, kad šiuo metu neketinama vežti migrantų į Dieveniškes, dėl ko pastaruoju metu kilęs vietos gyventojų nepasitenkinimas.

„Mes pasiliekame šitą vietą – ji yra, ji dar nėra išbraukta iš sąrašo, bet šiuo metu sprendimų dėl žmonių vežimo nėra, bet neatsitraukiame“, – žurnalistams trečiadienį teigė ministrė.

Ji taip pat sakė, kad technikos mokykla Dieveniškių miestelyje laikoma kaip rezervinė vieta apgyvendinti migrantus, kadangi „situacija gali keistis kiekvieną dieną“.

Mes pasiliekame šitą vietą – ji yra, ji dar nėra išbraukta iš sąrašo, bet šiuo metu sprendimų dėl žmonių vežimo nėra, bet neatsitraukiame.

Ministrė taip pat sakė, kad buvo įsiklausyta į vietos gyventojų lūkesčius, tačiau vėliau dialogas nutrūko.

„Mes įsiklausėme ir į bendruomenės išsakytus lūkesčius – ne vieną kartą vyko viceministrai, kalbėjosi su vietinės valdžios atstovais, su bendruomene, diskutavo, buvo sutarta, kad bus tam tikros derybos, ateisime su savo siūlymais, bet, deja, mes pamatėme, kad įsijungė galbūt kitos žmonių grupės ir tas dialogas neįvyko“, – kalbėjo A. Bilotaitė.

„Aš labai tikiuosi, kad sąmoningumas, susitelkimas atsiras ir mes suprasime, kad tai yra labai rimti dalykai“, – pridūrė ji.

Šalčininkų rajone, Dieveniškėse, vietos gyventojai priešinasi migrantų šeimų apgyvendinimui iki rugsėjo 1-osios.

Vidaus reikalų ministerija anksčiau buvo numačiusi iki rugsėjo pirmos apgyvendinti kelis šimtus migrantų – Dieveniškių buvusioje technikos mokykloje.

Dieveniškių gyventojai ne kartą rengė protesto akcijas ir teigė prieštaraujantys migrantų apgyvendinimui miestelio teritorijoje, kadangi vieta, kurioje ketinama apgyvendinti migrantus, yra per porą dešimčių metrų nuo veikiančios mokyklos.

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

ogi

varyk visus valkatas is salies o jei nesugebi/ uzleisk vieta skvernelui tas tai padarys su savo farais nes pati tik prikepsi politnesamoniu a jau darai uz teisetus zmoniu rekalavimus ju.s dar bau.sdama savo nepa g ristmais norais kurie kvepia povilsaiku kvapu?=====

Anonimas

Kai aptvers spygliuota tvora vietinius ir atvarys puse divizijos SSininku kad apgintu nigerius tada ir uzves tiek kiek nores. Ar atsimenat ka nors gero ka padare landzberginiai fasistai per 30 okupacijos metu?

šiuo metu vežti migrantų į Dieveniškes neketinama:

reiškia, kad veš kitu metu.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS