Bus vertinama, ar mokesčių mokėtojų pinigai Dainų šventei išleisti racionaliai | KaunoDiena.lt

BUS VERTINAMA, AR MOKESČIŲ MOKĖTOJŲ PINIGAI DAINŲ ŠVENTEI IŠLEISTI RACIONALIAI

  • 1

Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis kreipėsi į atsakingas institucijas prašydamas pateikti informaciją, susijusią su Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos...“ įgyvendinimu susijusiomis veiklomis (svečių ir dalyvių apsauga, maitinimu, medicinine pagalba, apgyvendinimu ir kt.) ir finansinę renginio ataskaitą.

„Šimtmečiui skirta Dainų šventė džiugino dalyvių gausa ir mūsų tautos dvasios lobynais. Tačiau šią nuotaiką pritemdė jos metu iškilusios žmonių maitinimo problemos, kiti organizaciniai nesklandumai. Todėl kreipiausi į atsakingas institucijas, kad būtų pateikti organizatorių paaiškinimai ir galėtume įvertinti, ar mokesčių mokėtojų pinigai šiam svarbiam renginiui buvo išleisti racionaliai ir efektyviai“, - sako A. Stončaitis.

Raštas su prašymu pateikti medžiagą adresuotas Kultūros, Sveikatos apsaugos, Vidaus reikalų ir Finansų ministerijoms, Vilniaus apskrities priešgaisrinei gelbėjimo valdybai, Viešojo saugumo tarnybai, Policijos departamentui, Valstybės saugumo departamentui, Vilniaus miesto savivaldybei.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

tai

pasitycioimas is tu paciu moketoju juk tyrimas tai kainuos tai ka laimes tas tyrimas juk pinigai tai nuplauke dainomis tai dabar plauks i kisenes o mums kas is to?....

SUSIJUSIOS NAUJIENOS