G. ir D. Nausėdos sveikina žmones šv. Velykų proga: linki ramybės, santarvės ir meilės | KaunoDiena.lt

G. IR D. NAUSĖDOS SVEIKINA ŽMONES ŠV. VELYKŲ PROGA: LINKI RAMYBĖS, SANTARVĖS IR MEILĖS

  • 47

Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda ir ponia Diana Nausėdienė sveikina Lietuvos žmones šv. Velykų proga.

Brangieji,

Didįjį Prisikėlimo stebuklą šiemet švenčiame ypatingomis Europai ir visam pasauliui aplinkybėmis. Šią istorinę akimirką nepaliaujame gėrėtis didvyriškos ukrainiečių tautos dvasios jėga. Tačiau lygiai taip pat susižavėjimo verta ir mūsų tauta, kaip mūras stojusi už brolius ukrainiečius, pasirengusi dalintis su jais visa kuo. Nes mūsų likimas – bendras, nes Ukrainos laisvės kova – mūsų kova.

Tegul šv. Velykos atneša į kiekvienus Lietuvos namus begalinį tikėjimą teisingumu ir šviesos pergale prieš tamsą. Tegul Prisikėlimo slėpinys suteikia mums progą atsigręžti vienas į kitą ir tarti „ačiū, kad Tu esi“.

Išmintingos ramybės, santarvės ir Meilės mūsų šeimoms. Džiaugsmingų šv. Velykų mūsų mažiesiems.

Su atgimimo švente, Lietuva!

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (47)

Proga paklausti

Kada nustosite eskaluoti karą? Mes norime taikos!!!Darykite ką nors rimtesnio,kad grįžtu taika.O dabar tik ginklai,ginklai .Jie taikos neatneš .Graziu švenčių (vaikų velykeliu)

negi PREZIDENTAS tampa b u t a f o r i n i s ?

kad tuo tampa - p a r y š k i n a GYVENTOJŲ komentarai, kurie parodo jog PREZIDENTAS n u t o l o nuo Lietuvos žmonių, jų gyvenimo b ė d ų sprendimo ,- pagrindinį darbo prioritetą s k i r i a POPULISTINIAM politikavimui s k r a i d a n t padebesiais ir lenktyniaujant su n e s u b r e n d u s i u ANŪKU -- o tuo tarpu Lietuvoje verslo ir žmonių i š g y v e n i m o problemų KUPRA sparčiai didėja ,kuri PAMIRŠTA ir palikta l i k i m o valiai.

tai

tik tuscias biurokratynis bedvasio klono sveikinimas tautos krizes metu ka matome is kom pasisakiusiu ir ko gero viskas daroma jo vardu jam nezinant o jei tai jie tai tik pridursiu kokios apgailetynos /dulkiu nuosedos/ uzvalde musu sali su setono /geroves/ iliuzijom ir iki kokio cinisko marazmo daeita kad zmoniu laikoma sventa diena izuliai apdergiama ir jokio atgarsio is sios purvasklaidos neisgirsim tai uzkratas Niujork T imes feiko kuris plinta isvien su su pandemija?===
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS