Ieškoma naujo Kertinio valstybės telekomunikacijų centro vadovo | KaunoDiena.lt

IEŠKOMA NAUJO KERTINIO VALSTYBĖS TELEKOMUNIKACIJŲ CENTRO VADOVO

Ieškoma naujo biudžetinės įstaigos Kertinio valstybės telekomunikacijų centro – buvusios „Infostruktūros“ – vadovo.

Konkursas į šias pareigas paskelbtas gruodžio 31-ą dieną, jų paraiškų laukiama dvi savaites.

Kaip BNS informavo Krašto apsaugos ministerijos atstovė Asta Galdikaitė, vadovo konkurso procedūros gali užtrukti iki pusantro mėnesio.

Pretendentai į šio centro vadovo pareigas turi turėti aukštąjį išsilavinimą – magistro kvalifikacinį laipsnį, mokėti anglų kalbą pažengusio vartotojo lygiu.

Kandidatai taip pat turi turėti ne mažesnę kaip penkerių metų vadovaujamojo darbo patirtį ir ne mažesnę nei 10 metų darbo patirtį informacinių technologijų ar telekomunikacijų srityje.

Be kita ko, būsimasis centro vadovas turi atitikti reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Slaptai“.

Šiuo metu centrui laikinai nuo liepos vadovauja buvusi įstaigos komunikacijos vadovė Sandra Gražytė. Įstaiga pastovaus vadovo neturi jau kelerius metus.

2015 metų sausį iš pareigų atšauktas korupcija įtartas Ričardas Bražėnas, vėliau laikinuoju vadovu tapo Donatas Drevinskas, po kurio tuometinei „Infostruktūrai“ laikinai vadovavo Darius Didžgalvis bei Algimantas Inčius.

Kertinis valstybės telekomunikacijų centras – buvusi valstybės institucijų duomenų perdavimo įmonė „Infostruktūra“, kuri pernai liepą buvo pertvarkyta į biudžetinę įstaigą, taip pat pakeistas pavadinimas.

Šis centras teikia duomenų perdavimo paslaugas valstybės institucijoms ir yra pavaldus Krašto apsaugos ministerijai.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS