Kelininkai siunčia žinią vairuotojams: būkite budrūs – eismo sąlygas sunkina snygis | KaunoDiena.lt

KELININKAI SIUNČIA ŽINIĄ VAIRUOTOJAMS: BŪKITE BUDRŪS – EISMO SĄLYGAS SUNKINA SNYGIS

  • 5

Didžiojoje Lietuvos dalyje sninga ir pusto, todėl sudėtingos eismo sąlygos, nurodo kelininkai.

Naktį eismo sąlygas sunkins plikledis ir pustymas

Lietuvos automobilių kelių direkcijos Eismo informacijos skyrius praneša, kad dėl tebesitęsiančio snygio ir pustymo sudėtingos eismo sąlygos išlieka didžiojoje Lietuvos dalyje, ypač Telšių, Šiaulių, Panevėžio, Kauno, Marijampolės ir Vilniaus apskrityse, čia kelių dangos su prispausto sniego sluoksniu, provėžotos, slidžios

Likusioje šalies dalyje pagrindinių kelių dangos daugiausia šlapios, vietomis drėgnos.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai visoje šalyje su prispausto ar puraus sniego sluoksniu iki 10 cm, vietomis yra apledėjusių kelių ruožų.

Šalyje dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau dėl snygio kelių dangos greitai vėl padengiamos nauju sniego sluoksniu.

Beveik visoje Lietuvoje sninga, Vilniaus apskrityje snygis vietomis pereinantis į šlapdribą. Telšių rajone pūga. Tik Klaipėdos ir Tauragės apskrityse be žymesnių kritulių. Oro temperatūra nuo 3 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis naktį kai kur truputį pasnigs. Vietomis bus plikledis, pirmoje nakties pusėje kai kur truputį pustys. Naktį nestiprus vėjas daugiausia pūs iš šiaurės. Žemiausia oro temperatūra kris nuo 11 iki 16 laipsnių šalčio, kai kur nuo 7 iki 10 laipsnių šalčio.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Kaunas

Geriau sniegis ir pugis :-)))))

Anonimas

Kas tas snigis?

jeigu snygis

tuomet ir pustis rašykit...kas per debilai nešioja propesorių vardus.po to dar pyksta kad propesoriais vadina
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS