Lietuvai – sveikinimai iš viso pasaulio: į lietuvius kreipėsi popiežius, karaliai ir prezidentai | KaunoDiena.lt

LIETUVAI – SVEIKINIMAI IŠ VISO PASAULIO: Į LIETUVIUS KREIPĖSI POPIEŽIUS, KARALIAI IR PREZIDENTAI

  • 5

Vasario 16-osios – Valstybės atkūrimo dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentą Gitaną Nausėdą ir visus šalies žmones sveikina užsienio valstybių vadovai.

Popiežius Pranciškus siunčia nuoširdžius sveikinimus Lietuvai bei linkėjimus visiems jos žmonėms ir meldžiasi, kad Dievas palaimintų Lietuvą taikos ir gerovės dovanomis.

Ukrainos Prezidentas Volodymyras Zelenskis sveikina Lietuvą su 105-osiomis valstybės atkūrimo metinėmis. „Linkiu Lietuvai taikos ir klestėjimo. Ukraina yra dėkinga Lietuvai už visą pagalbą, tvirtą solidarumą ir tikėjimą bendra pergale prieš agresorių. Stipresni drauge!“ –  rašoma Ukrainos prezidento sveikinime.

Jungtinės Karalystės karalius Karolis III perduoda Lietuvos žmonėms šilčiausius sveikinimus. „Tikiuosi, kad šilta draugystė ir stipri partnerystė tarp mūsų šalių ir toliau tęsis šiais sudėtingais laikais“, – rašoma Karaliaus Karolio III sveikinime.

Tikiuosi, kad šilta draugystė ir stipri partnerystė tarp mūsų šalių ir toliau tęsis šiais sudėtingais laikais.

Nuoširdžiausius sveikinimus Lietuvai taip pat siunčia Nyderlandų karalius Willemas Alexanderis ir linki gerovės visiems šalies žmonėms.

Vokietijos prezidentas Frankas Walteris Steinmeieris sveikindamas Lietuvą šventės proga linkėjo lietuviams kuo geriausios kloties ir sėkmės bei akcentavo, jog Lietuvos ir Vokietijos santykiai pasižymi didele politinių, ekonominių, mokslinių ir kultūrinių ryšių įvairove, kurie grindžiami abipusiu pasitikėjimu, pagarba ir draugyste. „Tęskime šį puikų, daugiau nei 100 metų istoriją menantį mūsų valstybių bendradarbiavimą, – rašoma Vokietijos prezidento sveikinime. – Brutalus Rusijos išpuolis prieš Ukrainą mums dar kartą aiškiai parodė demokratijos, laisvės ir Europos vienybės vertę. Kartu tvirtai remiame Ukrainą.“

Vasario 16-osios proga sveikinimo laiškus atsiuntė Japonijos Imperatorius, Švedijos, Ispanijos, Saudo Arabijos, Maroko Karaliai. Taip pat Lietuvą sveikina Latvijos, Estijos, Islandijos, Austrijos, Italijos, Portugalijos, Singapūro ir kitų šalių vadovai.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Anonimas

Puiku! Malonu!.DIDINGA!! Musu kovotoju uz LIETUVOS valstybingumo Nepriklausomybe kovos!!! su nuozmia laptiozniku okupantu agresija pasieke tiksla ---esame lygus tarp lygiu.

Senukas

Blogi žmones kankina gyvunus būdose

Senukas

A prancūzas ? USA?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS