Moldovos prezidentas apdovanojo Lietuvos ambasadorių | KaunoDiena.lt

MOLDOVOS PREZIDENTAS APDOVANOJO LIETUVOS AMBASADORIŲ

Laikinai einantis Moldovos Prezidento pareigas Vladimiras Voroninas birželio 16 d. priėmė diplomatinę tarnybą šalyje baigiantį Lietuvos ambasadorių Vytautą Žalį.

Prezidentas V.Voroninas už ypatingą indėlį, plėtojant ir stiprinant draugiškus Lietuvos-Moldovos santykius, ambasadorių V.Žalį apdovanojo „Garbės ordinu“.

Susitikime Prezidentas V.Voroninas pabrėžė, kad Lietuvą ir Moldovą šiandien sieja labai geri ir draugiški santykiai ir akcentavo ambasadoriaus V.Žalio indėlį į dvišalių santykių stiprinimą.

Teikdamas apdovanojimą, V.Voroninas sakė, kad per paskutinius trejus metus Lietuva ir Moldova sėkmingai realizavo daugelį dvišalių projektų, Kišiniove atidarė Europos integracijos studijų centrą. Moldovos Prezidentas padėkojo Lietuvai už tvirtą paramą Moldovos eurointegracijos kelyje.

Ambasadorius išreiškė įsitikinimą, kad Lietuva išliks tvirta Moldovos eurointegracinių siekių rėmėja ir bus pasirengusi toliau dalytis savo demokratinių reformų patirtimi, kurios yra būtinos norint kurti saugią ir klestinčią Moldovą vieningoje ir laisvoje Europoje.

V.Žalys yra pirmasis Lietuvos ambasadorius, reziduojantis Moldovoje. Ambasadorius V.Žalys kadenciją baigia liepos 10 dieną.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS