NATO batalione Lietuvoje nustatyti keturi koronaviruso atvejai, bendras skaičius – 24 | KaunoDiena.lt

NATO BATALIONE LIETUVOJE NUSTATYTI KETURI KORONAVIRUSO ATVEJAI, BENDRAS SKAIČIUS – 24

Lietuvoje dislokuotame NATO batalione ketvirtadienį patvirtinti dar keturi koronaviruso atvejai, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 24.

„Taip, yra daugiau atvejų. Bendras skaičius yra 24“, – BNS ketvirtadienio vakarą sakė bataliono atstovas žiniasklaidai olandų kapitonas Evertas-Janas Danielsas.

Pasak karininko, kariai, kuriems patvirtintas virusas, perkelti iš kareivinių Rukloje į Pabradę, kur jie izoliuoti, siekiant apriboti viruso plitimą.

Karininkas nedetalizavo karių pilietybės. Anksčiau buvo patvirtinta, kad du infekcija užsikrėtę olandų kariai parskraidinti į Nyderlandus.

Siekiant stabdyti užkrato plitimą, kariniai mokymai vyksta tik bataliono viduje, bendri veiksmai su kitais daliniais apriboti, siekiant apriboti skirtingų karių kontaktus.

NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinė grupė Lietuvoje dislokuota 2017 metų vasarį, reaguojant į Rusijos agresiją Ukrainoje ir karinį aktyvumą regione. Batalionui Lietuvoje vadovauja Vokietija.

 

Gairės: NATO batalionas Lietuvoje, koronavirusas, Koronavirusas Lietuvoje, COVID-19 karantinas, COVID-19 saviizoliacija
Rašyti komentarą
Komentarai (7)

.

Kodėl užsieniečiai neišsiunčiami namo? Visus lauk.

Tokmok

Nieko blogo.... Kuo daugiau tuo geriau

pastebejimas

Kalėjimas- saugiausia vieta,bet jei ten pateks virusas.....Kodel negamina alaus daryklos antivirusinio gelio?-kad nebutu konkurencijos ir galima butu palaikyti aukstas spiritinio skyscio kaina...kaip patriotiska..
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS