Orai: sinoptikai turi gerų žinių – artinasi šilumos banga | KaunoDiena.lt

ORAI: SINOPTIKAI TURI GERŲ ŽINIŲ – ARTINASI ŠILUMOS BANGA

  • 0

Savaitgalis nors ir buvo gražus, bet šiluma nelepino. Šios savaitės pradžioje rytai dar bus žvarboki, numatomos ir šalnos, visgi, artimiausiomis dienomis temperatūra kils vis aukščiau.

Šiandien šalyje pūs nesmarkus vakarinių krypčių vėjas, Didesnėje šalies dalyje be kritulių, tik šiauriniuose šalies rajonuose vietomis trumpai palis. Vilniuje ir Šiauliuose oras šils iki 15, Panevėžyje iki 16 laipsnių. Kaune ir Klaipėdoje bus apie 17 laipsnių šilumos.

Antradienio naktį be žymesnių kritulių, temperatūra svyruos tarp 4–10, prie jūros tarp 10–13 laipsnių šilumos, kai kur dirvos paviršiuje baltuos šalnos. Dienos metu numatomas nepastovus debesuotumas, kukliai palis vos kai kur. Pūs vidutinio stiprumo vakarų, pietvakarių krypties vėjas. Vilniuje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje bus apie 18, Kaune apie 19 laipsnių šilumos.

Trečiadienį vyraus menkas debesuotumas, kritulių nenumatoma. Išsilaikys vidutinio stiprumo pietvakarių krypties vėjas. Nakties valandomis bus apie 6–11, pajūryje dar šilčiau – apie 13–15 laipsnių šilumos. Vilniuje ir Klaipėdoje oras šils iki 19 laipsnių. Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje vyraus 20 laipsnių šiluma.

Ketvirtadienį termometrų stulpeliai kils dar aukščiau, numatomi gražūs ir šilti orai. Naktį temperatūra svyruos tarp 9–15 laipsnių šilumos. Dienos metu Vilniuje ir Šiauliuose oras šils iki 22, Kaune ir Panevėžyje iki 23 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 20 laipsnių šilumos.

Penktadienį vasariška šiluma lepins ir toliau, diena bus graži. Pūs nestiprus pietinių krypčių vėjas. Naktį numatoma 10–15 laipsnių šiluma. Dienos metu Vilniuje ir Klaipėdoje oras šils iki 22, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje iki 23 laipsnių.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalį atšalti neskubės. Šeštadienį numatomi labai panašūs orai kaip ir penktadienį, o sekmadienį šiluma gali vienu kitu laipsniu sumažėti, vietomis galimas negausus lietus.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS