Pasieniečiai apgręžė 4 migrantus, daugiau įtampos – Baltarusijos pasienyje su Latvija | KaunoDiena.lt

PASIENIEČIAI APGRĘŽĖ 4 MIGRANTUS, DAUGIAU ĮTAMPOS – BALTARUSIJOS PASIENYJE SU LATVIJA

  • 1

Praėjusią parą pasieniečiai apgręžė keturis migrantus, bandžiusius patekti į šalį iš Baltarusijos, šeštadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

Į Lietuvą dėl humanitarinių priežasčių įleistų užsieniečių nebuvo.

Ketvirtadienį Lietuvos pasieniečiai neįleido 18 neteisėtų migrantų, tačiau anksčiau šią savaitę bandymų neteisėtai kirsti sieną nefiksavo. Daugiau įtampos kyla Baltarusijos pasienyje su Latvija, kur per parą fiksuojama po keliasdešimt migrantų apgręžimų.

Penktadienio vidurnaktį pasienyje su Baltarusija baigė galioti nuo lapkričio 10-osios įvesta nepaprastoji padėtis.

Nuo šeštadienio Lietuvoje veikia lengvesnis – ekstremalios situacijos – režimas, paskelbtas pernai kilus migracijos krizei.

Nuo rugpjūčio pradžios, pasieniečiams suteikus teisę apgręžti neteisėtus migrantus, jų į Lietuvą nepateko per 8,1 tūkst., tačiau kai kurie iš šių asmenų galėjo mėginti patekti į šalį ne po vieną kartą.

Į Lietuvą pernai pateko daugiau kaip 4,2 tūkst. migrantų. Lietuva ir kitos Vakarų šalys kaltina Minsko režimą migrantų srautų organizavimu ir vadina tai hibridine agresija.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Burzuazinis nacionalistas

Arabai tipo mazeja, bet dabar patys priimsime 4000 baltarusiu i Vilniu! Kokiom cia nesamonem uzsiimineja, kokie cia velniop specialistai?! Savus veja i Anglija, o svetimus kvieciasi ir dar i Vilniu, kur ir taip neaisku kas gyvena.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS