R. Grinevičius apie švilpimą prie Seimo: matyt, tiek valstybės vadovai nusipelnė | KaunoDiena.lt

R. GRINEVIČIUS APIE ŠVILPIMĄ PRIE SEIMO: MATYT, TIEK VALSTYBĖS VADOVAI NUSIPELNĖ

Valstybės vadovai nusipelnė būti nušvilpti prie Seimo, tai buvo teisinga, teigia Lietuvos šeimų sąjūdžio vadovas Raimondas Grinevičius.

„Matyt, tiek mūsų valstybės vadovai nusipelnė“, – BNS sakė organizacijos vadovas.

Nepriklausomybės aikštės prieigose, policijos duomenimis, Sausio 13-osios minėjimo metu buvo susirinkę apie 2,5 tūkst. žmonių.

Čia buvę protestuotojai minėjimo metu nušvilpė Seimo pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen, premjerę Ingridą Šimonytę, joms sakant kalbas.

Šalia Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos leidimą ilgalaikiam protestui turi Lietuvos šeimų sąjūdis.

Pasibaigus Laisvės gynėjų dienos minėjimui, protestuotojai tęsia mitingą „prieš privalomą testavimą darbuotojų lėšomis, galimybių pasą“, taip pat protestuotojai reikalauja atstatydinti Vyriausybę.

Protestas prie Seimo Sausio 13-ąją

Ž. Gedvilos / BNS nuotr.

Anot R. Grinevičiaus, žmonės „parodė savo nuomonę“.

Žmonės parodė gal ir pykčio, bet parodė savo nuomonę.

„Vertinu labai teisingai, nes tai buvo pirmas įvykis nuo dabartinės valdančiosios daugumos stojimo į vadovavimą – susitikimas su visuomene, pirmas susitikimas“, – teigė R. Grinevičius.

„Žmonės parodė gal ir pykčio, bet parodė savo nuomonę“, – pridūrė jis.

Lietuvos šeimų sąjūdžio vadovas teigė tuo metu, kai protestuotojai švilpė ir kėlė triukšmą, prie Nepriklausomybės aikštės nebuvęs.

„Aš pats visai nebuvau, net ne Gedimino prospekte aš dabar. Nebuvau fiziškai, negalėjau, jeigu būčiau galėjęs, būčiau švilpęs“, – tvirtino organizacijos lyderis.

Prie Seimo dirba sustiprintos policijos pajėgos.

Pareigūnai ruošiasi mitingui prie Seimo

L. Balandžio / BNS nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (14)

Buvęs mokytojas

Visada kalti būna kiti, šiuo atveju bandoma Prezidentą kaltinti. Prezidentas renginyje buvo kviestas svečias. Tikrai nemanau, kad jis privalėjo būti policininku, triukšmadarių ramintoju. Seną taisyklę visi žino - nelįsk, kai du pešasi, nes nuo abejų į kailį gausi. Pagerbtųjų tvoros pusėje ir daugiau gerbiamų piliečių buvo , kodėl jie nieko nedarė, sėdėjo susitraukę, vienas į kitą žvilgčiojo. Galėjo ir emeritas Tamkevičius aveles, padedamas savo tarnaitės - vienuolės, raminti, į doresnį kelią nukreipti. Visi galėjo, niekas nieko nedarė, dabar gi lengva bile ką kaltinti.

TAIKOS !!

ten yra zverys kojotai,,,nes garbingas Lietuvos pilietis neprisishlies prie TAUTOS atskalunu.Zverys bukaprociai;;sutrupe musu ir zuvusiu uz Nepriklausomybe nuo okupanto kovos didinguma [[daugybe ZEMES planetos zmoniu zino lietuviu kova-zygdarbi ir spaudzia mums ranka]]. ..o jedinstvenikai,padugnes suniekino kovos prasme,,,nors... patys i rytu meshkos roju -nejuda.,naudojasi kraujo kaina ishkovota Lietuvos Nepriklausomybe,, ,,,ir baubia ,shmeizia ,,,klykia ,,,kaip jiems blogai.... padugnes

Jone

Labai labai geda uz tokius lietuvos žmones, as suprantu, kad tie susirinke nabagai beraščiai, bet kodel save ant gedos stato savickas, dambrauskas???
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS