Užsikrėtusiųjų koronavirusu Lietuvoje daugėja: bendras skaičius šoktelėjo iki 491 | KaunoDiena.lt

UŽSIKRĖTUSIŲJŲ KORONAVIRUSU LIETUVOJE DAUGĖJA: BENDRAS SKAIČIUS ŠOKTELĖJO IKI 491

Lietuvoje pirmadienį nustatyti dar septyni koronaviruso atvejai, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 491, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Jos teigimu, visais atvejais jau pradėti arba bus pradėti epidemiologiniai tyrimai. Asmenys, kurių ėminiai paimti mobiliuose punktuose, bus informuoti apie tyrimo rezultatus.

Ministerija ragina žmones maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai.

Pajutus ligos simptomus žmonės raginami kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

Gairės: koronavirusas, Koronavirusas Lietuvoje, užsikrėtusiųjų skaičius, COVID-19 saviizoliacija
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Verta

atkrepti demesi i apsikretusiuju skaiciu.Septyni.Neskubant su isvadom, tai guodziantis skaicius.Konservatoriai, pradekit pesti plaukus ant vienos vietos.Valstieciai tvarkosi.

Ttūksta informacijos

Ar tie 491 atvejai atvežtiniai , ar jau prasidėjo viduje užsikrėtusiųjų atvejai. Kodėl neišvardinami miestai ir nenurodomas konkretus užsikrėtusiųjų skaičius kiekviename mieste. Tokia informacija juk neturi nei lyties, nei amžiaus, tai kodėl slepiama ir nenurodoma, vyresnio amžiaus žmonėms būtų lengviau orientuotis situacijoje dėl savo pačių saugumo, nes yra daug vienišų žmonių kuriems bent kartą per savaitę reikia eiti nusipirkti maisto ar vaistų.

Romualdas

Kada bus skelbiama Kauno gyventojams ,kokiame Kauno miesto rajone ir kiek užsikrėtusių yra žmonių .Kas tai draudžiama ?Tai tik saugiau būtų senoliams į vaistines ir prekybos centrus ar parduotuves vaikščioti ,žinant kokie pavojingesni rajonai.Kokioje mes šalyje gyvenam ,gal grįžo sovietų laikai ir viskas slepiama.Paskelbiat tik užkrėstų medikų skaičių 8 ,o eilinių žmonių virusu sergančių kiek ??

SUSIJUSIOS NAUJIENOS