V. Šapoka: biudžeto priėmimo atidėjimas savaitei nieko nekeistų | KaunoDiena.lt

V. ŠAPOKA: BIUDŽETO PRIĖMIMO ATIDĖJIMAS SAVAITEI NIEKO NEKEISTŲ

Kitų metų valstybės biudžeto priėmimo atidėjimas savaitei nieko nekeistų, sako finansų ministras Vilius Šapoka, reaguodamas į tokį opozicijos raginimą.

„Kalbant apie biudžeto priėmimą, ar atidėti savaitei, ar ne – tai nieko nekeis. Manau, kad reikia kalbėti labai realistiškai“, – naujienų portalo delfi.lt laidai „DELFI dėmesio centre“ pirmadienį sakė V. Šapoka.

Opozicija reikalauja atidėti biudžeto priėmimą, kad per tą laiką būtų galima sutarti dėl streikuojančios Andriaus Navicko vadovaujamos pedagogų profesinės sąjungos reikalavimų didinti algas.

Konservatoriai siūlo atidėti kitais metais įsigaliosiančią neapmokestinamųjų pajamų dydžio (NPD) reformą. Tada, anot jų, atsirastų lėšų biudžete ir jas būtų galima nukreipti pedagogų reikalavimams tenkinti.

Seimas dėl biudžeto priėmimo ketina balsuoti antradienį.

Mokytojų streikai dėl didesnių algų ir rugsėjį įvesto etatinio apmokėjimo sistemos tęsiasi penktą savaitę.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

kada

jau baigsite lieti purvą ant pasiryžusių kovoti žmonių? Patys sėdite namie, ir viskas jums gerai? Svarbu, ant mokytoju išlieti tulžį.

Nuomonė

iki šiol nesusitarė dar atidėti svarstymą? Opozicija tempia laiką savaitę po savaitės o mokytojai dainuskas traukia vaišinasi ir ant mokinių jiems nusispjaut konservai toliau savo juodą darbą dirba, kursto nenutraukti streiko,paskirstykit mokinius į kitas mokyklas, o tuščias uždarykit,tegul ieškosi geresnio darbo, gero atlyginimo, nes čia jau geru nebekvepia

nuomonė

Nepasiduokit nei Navicko,nei opozicijos šantažui!!!!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS