Vaistų kontrolės tarnybos vadovo konkursą laimėjo A. Verygos patarėjas | KaunoDiena.lt

VAISTŲ KONTROLĖS TARNYBOS VADOVO KONKURSĄ LAIMĖJO A. VERYGOS PATARĖJAS

  • 6

Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos (VVKT) vadovo konkursą laimėjo sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos patarėjas, buvęs kultūros viceministras Gytis Andriulionis.

Apie tai penktadienį informavo Sveikatos apsaugos ministerija.

G. Andriulionis turi teisės mokslų daktaro laipsnį, yra vadovavęs Vilniaus regioninio biomedicininių tyrimų etikos komitetui, buvo atsakingas už biomedicininių tyrimų priežiūros vykdymą, išvadų bei rekomendacijų dėl klinikinių vaistinių preparatų registraciją ir reguliavimą.

G. Andriulionis Vilniaus universiteto Medicinos fakultete taip pat dėstė asmens, visuomenės sveikatos teisę, medicinos ekonomiką, vykdė mokslinius tyrimus. Jis dėstė Mykolo Romerio universiteto Teisės fakultete.

Su buvusia ministre Liana Ruokyte-Jonsson Kultūros ministerijoje dirbęs G. Andriulionis kuravo tarptautinių projektų, Europos Sąjungos (ES) paramos įgyvendinimą, Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinės paramos planavimą.

Andriaus Kubiliaus Vyriausybėje jis ėjo teisingumo viceministro pareigas tuometinio ministro Remigijaus Šimašiaus komandoje.

G. Andriulionis vadovauti tarnybai bus paskirtas po teisėsaugos patikrinimo.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

tiesa

sedi ten dvi bobikes ir reguliuoja kaip zmones numarinti ir pinigu pasidaryti susaudit

Nekultūringas

Vajetau ir vėl netikėtumas... Kultūros specas, tapo vaitų žinovu. Ir svarbiausia turbūt skaidriai ir pagal neabejotiną kompetenciją vaistų kult9ros srityje :))))

VK

Klounai nėra blogis. Profesionalai nėra blogis. Klounai, vaidinantys profesionalus yra blogis.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS