Vyriausybė reformuoja komunikacijos komandą: R. Surovec pakeitė E. Kudzmanienė | KaunoDiena.lt

VYRIAUSYBĖ REFORMUOJA KOMUNIKACIJOS KOMANDĄ: R. SUROVEC PAKEITĖ E. KUDZMANIENĖ

Vyriausybės kanceliarijoje suformavus Komunikacijos departamentą ir sujungus tris iki tol savarankiškai veikusius padalinius, iš pareigų šią savaitę pasitraukė Ryšių su visuomene ir žiniasklaida skyriui vadovavusi Renata Surovec.

Ją šiose pareigose pakeitė Eglė Kudzmanienė, kuri prieš tai ėjo Lietuvos įvaizdžio grupės vyriausiosios patarėjos pareigas.

Komunikacijos departamentas Vyriausybėje suformuotas lapkričio viduryje. Į jį sujungti anksčiau minėti Ryšių su visuomene ir žiniasklaida skyrius ir Lietuvos įvaizdžio grupė, taip pat Atviros Vyriausybės skyrius.

Šiuo metu departamentą sudaro trys skyriai: Strateginės komunikacijos, Ryšių su visuomene ir žiniasklaida ir Atviros Vyriausybės skyriai.

Rokiruotė pareigose

Naujajam Komunikacijos departamentui vadovauja Viktorija Urbonavičiūtė. Ji pastaruosius trejus metus dirbo Lietuvos nuolatinės atstovybės ES atstove spaudai.

Strateginės komunikacijos skyriui šiuo metu vadovauja Marius Gurskas, anksčiau ėjęs Lietuvos įvaizdžio grupės vadovo pareigas, o Atviros Vyriausybės skyriaus vadovės pareigas ir toliau eina Gitana Vaškelienė.

Kaip informavo Vyriausybės kanceliarija, R. Surovec buvo pasiūlytos kitos, žemesnio lygio, pareigos, tačiau ji nusprendė išeiti iš darbo.

„R. Surovec po labai intensyvių, kupinų iššūkių dvejų su puse metų iš Vyriausybės kanceliarijos išėjo savo iniciatyva, – nurodoma BNS pateiktame komentare.  – Tačiau tikrai galime patvirtinti, kad jai buvo pasiūlytos Ryšių su visuomene ir žiniasklaida skyriaus patarėjos pareigos.“

Pati R. Surovec, kurios paskutinė darbo diena Vyriausybėje buvo antradienį, BNS atsisakė komentuoti savo pasitraukimą.

Ne vienintelis skyrių palikęs žmogus

Vyriausybės kanceliarijos teigimu, organizaciniai pokyčiai ir darbuotojų kaita yra natūralus procesas ir viešojo sektoriaus, ir verslo organizacijose.

Vykdant reorganizaciją, iš Ryšių su visuomene skyriaus lapkričio viduryje atleista patarėja Virginija Vervečkaitė.

Vyriausybės kanceliarija nurodo, kad tai – natūralus procesas, kai organizacijoje vyksta pokyčiai: peržiūrima skyrių struktūra, darbuotojų pareigos bei atsakomybės.

V. Vervečkaitė dirbti Vyriausybėje pradėjo po to, kai 2018-ųjų pradžioje pasitraukė iš „valstiečių“ frakcijos atstovės spaudai pareigų.

Ji BNS teigė, jog pranešimą apie pareigybės naikinimą gavo rugsėjo pabaigoje ir jį pasirašė, o lapkričio 15-ąją, likus dviem dienoms iki įsigaliojant naujai struktūrai, jai oficialiai pranešta apie atleidimą dėl besidubliuojančių funkcijų. V. Vervečkaitė teigė nesulaukusi pasiūlymo užimti kitų pareigų.

Tuo metu Vyriausybės kanceliarija nurodo, kad artimiausiu ketina skelbti darbuotojų atranką į Ryšių su visuomene ir žiniasklaida skyrių – bus ieškoma turinio redaktoriaus, pranešimus žiniasklaidai rašančio žmogaus.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS