Švelninamas karantinas: keičiasi taisyklės dėl būriavimosi, renginių, leidžiami vairavimo egzaminai | KaunoDiena.lt

ŠVELNINAMAS KARANTINAS: KEIČIASI TAISYKLĖS DĖL BŪRIAVIMOSI, RENGINIŲ, LEIDŽIAMI VAIRAVIMO EGZAMINAI

Vyriausybė trečiadienį nusprendė švelninti lauke taikomus apribojimus: leisti veikti atviroms kultūros erdvėms, susitikti penkiems žmonėms, leisti praktinį vairavimo mokymą.

Nuo kovo 6 dienos nuspręsta leisti dviejų namų ūkių kontaktus lauke bei leisti jiems rengti šventes atvirose vietose.

Sporto, laisvalaikio ir pramogų paslaugas atvirose erdvėse bus galima teikti ne daugiau kaip penkiems asmenims. Tai galios ir vaikų būreliams.

Taip pat leista nuo kovo 10 dienos teikti transporto priemonių vairavimo mokymo ir egzaminavimo paslaugas.

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė posėdyje sakė, jog šias paslaugas teikiančios įstaigos yra pasiruošusios saugiai teikti vairavimo mokymo paslaugas.

„Pasiruošimas yra ir saugus šių veiksmų vykdymas bus užtikrintas“, – sakė A. Bilotaitė.

Tiek ji, tiek premjerė Ingrida Šimonytė taip pat kėlė klausimą dėl privalomo testavimo dėl koronaviruso pradedantiems veiklą. Pasak premjerės, dėl to galėtų būti sprendžiama ateityje.

Bus leidžiama fiziškai aptarnauti lankytojus bibliotekose, taip pat veikti pažintiniams takams, parkams, muziejams, galerijoms ir kitoms ekspozicinėms erdvėms, zoologijos ir botanikos sodams, esantiems atvirose lauko erdvėse. Juose taip pat galės lankytis ne didesnės nei penkių asmenų ar dviejų šeimų grupės.

Taip pat leisti renginiai, kurių metu neišlipama iš automobilio ir automobilyje yra ne daugiau nei du asmenys arba vienos šeimos nariai.

Vyriausybė leido ir trumpalaikius pasimatymus įkalinimo įstaigose.

Praktinį vairavimą leisti siūloma po to, kai mokytis vairuoti siekiantiems žmonės trečiadienį surengė protesto akcijas.

Statistikos departamento duomenimis, šiuo metu šis rodiklis Lietuvoje siekia 255 naujus atvejus 100 tūkst. gyventojų.

 

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (13)

ALGIS

Lai laisvina , tuojau trečioji banga sudės visus taškus ant ''i'', o sako , kad baisiausia ''DEVINTOJI BANGA'' , tad dar teks pakentėti .

Tera

Kada atlaisvinsite KAVINIŲ darbą, Pagal statistiką pagrindiniai židiniai Poliklinikos, slaugos įmonės ir ligoninės. Suprantu, kai negalima eiti į ligoninę lankyti ligonius, bet atsiprašau pavalgyti sėdint prie kas antro staliuko 2 ar 3 žmonės NEGALIMA. Mokate prastovas 250 eur , o nepagalvojate, kaip iš jų jaunam žmogui pragyventi visą mėnesį. Neduok Dieve kokia nors PASKOLA. Auginate PAŠALPINIŲ kartą. ir nepagalvojate, koks specialistas ateityje bus iš sėdinčio mokinio, studento ar jauno darbuotojo. Nėra jokios patirties, kurią gautų dirbdamas ar mokydamasis normaliomis sąlygomis. Gal pagalvokite kol ne vėlu?

manau, tiesiog padaugės vėžliukų ninzių

vaikščios ir išdykaus po 4, 5 bus p.zdagogas... juk nieko naujo...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS