Žlugo viltis Televizijos bokšte įkurti ES kibernetinio saugumo centrą | KaunoDiena.lt

ŽLUGO VILTIS TELEVIZIJOS BOKŠTE ĮKURTI ES KIBERNETINIO SAUGUMO CENTRĄ

  • 3

Lietuvos siekis Televizijos bokšte Vilniuje įkurti Europos Sąjungos (ES) kibernetinio saugumo centrą nesulaukė pakankamos kitų šalių paramos.

ES šalių atstovai ketvirtadienio naktį nusprendė, kad ši įstaiga bus įkurta Rumunijos sostinėje Bukarešte, BNS pranešė laikinai Lietuvos ambasadoriaus pareigas ES einantis Simonas Šatūnas.

„Šiąnakt vykusiame balsavime daugiausiai palaikymo sulaukė trys šalys. Tarp septynių konkuravusiųjų Lietuva liko trečia. Daugiausiai balsų surinko Rumunija, kurioje kol kas nėra nė vienos ES agentūros“, – teigė diplomatas.

Lietuva savo paraiškoje teigė, kad centre Televizijos bokšte galėtų dirbti 30-50 darbuotojų.

Buvo planuojama, kad Lietuvos indėlis per penkerius pirmuosius centro darbo metus siektų apie 1 mln. eurų, centro veikla bus finansuojama ES biudžeto lėšomis.

Lietuvos iniciatyva grupė ES šalių šiemet sukūrė greitojo reagavimo kibernetines pajėgas.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

...yra ir debiloidų centriukas

Mažytė Asilų universitetėlio, kur formuojamas LR valdininkų sistema ir neva rengiami būsimi valstybės tarnautojai, paslaptis: jie turi cerberį vardu „dale“. Cerberis kibiro dydžio snukiu, dažnai per nasrus varva seilės, be to, reguliariai botoksu papildomas snukis nuolat nudrimba žemyn ir snukis tampa gumbuotas. Protarpiais snukis lieka nusėtas 10 cnt dydžio dėmėm, dantys seniai pakeisti plastmasiniais. Tai štai, pirmam fronte išstatoma „policeiskaja ofčarka“ kibiro dydžio snukiu dale ir tas, tik tas, kas cerberio neišsigąsta, gauna leidimą pateikti ar tai prašymą studijuoti, ar tai diplomą, kad yra magistras, nusipirkti, ar dėstyti. Taip ir formuojama LR valdininkija, policininkiukų-narkomanų ir narkodilerių bendrininkų bei homoseksualų ratelių afilijuoti nariai, kuopelės papirosininkių teisėjų, nesugebančių įsisavinti, kur kada kaip atnaujinami kodeksai ir kada taikomi seni, kada nauji...pagal seniuko kupriuko užsakytą muziką: valst. Tarnyboje įdarbinti tik debiloidus.

Užtat

Maksimą galima ikurti

Jonas

Žmonių zombinimo taško sukurti nepavyko.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS