Pasiūlymas verslui: nebevarkite | KaunoDiena.lt

PASIŪLYMAS VERSLUI: NEBEVARKITE

Kreipimasis į Lietuvos verslą – nebesivarginkite. Jūsų verslų niekam nereikia iš viso.

Nebeprašinėkite iš valstybės kompensacijų, nes jos yra mokesčių mokėtojų sunešti pinigai ir valstybės skolos pinigai.

Maistą žymiai geriau ir efektyviau gamina lenkai, latviai. Lietuviški produktai iš tiesų yra itin prasti, gamyba – neefektyvi, vertinant ją pagal išlaidas.

Kitos verslų sritys irgi nereikalingos, nes Lietuvos verslininkai niekada neinvestavo į žmones, o vien kišo pinigus į savo kišenes ir be gailesčio eksploatavo dirbančiuosius, mokėdami elgetiškas algas.

Chemijos pramonei – kaput. Gamina efektyviau kiti. Žmogiškieji ištekliai – katastrofa, jauni žmonės pas mus – beraščiai, pasiligoję narkomanai, apskritai imant, populiacija ligota, idiotų skaičius yra katastrofiškas – esamu metu 9 iš 10 defektyvūs. Jei ką nors ir dirba, nieko iš to gero.

Tarp vaikų idiotizmas – dar labiau paplitęs, išsigimimai visuotiniai, vaikai jau nebegali vykdyti net paprasčiausios mokymo programos, sudarytos debilams.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Nesutinku.

Iš karto galima atskirti kur lietuviškas žemės ūkio produktas o kur fufliandija iš lenkų.Visų pirma daug skanesnis. Tik blogai kad ūkininkai akimirksniu pardave savo užaugintas dalykus čia pat usivaro nupigintų ir mažai vertingų lenkišku. Ir sako kad čia jų.:D Manau jei žemės ūkis ims didinti s a v o produkcijos gamybą ir tiesioginį tiekimą vartotojui jiems prie tokių kainų bus tik geriau.Žinoma verkt reikia nuolat untrep prisiknis valdžia su visiais savo sugalvotais lygioj vietoj apmokestinimais ir dedamosiom. Čia gi ne prekybcentriai kad sau lengvatas pasipirktu

R

Visiškas nusikalbėjimas. Didžiausias mokesčių mokėtojas yra verslas ir surenkami pinigai už parduotas prekes ar paslaugas. Kiekvienas pirkdamas prekės sumoka PVM . O tokios prekės: degalai, cigaretės automobiliai,alkocholis, elektronikos priemonės ar kai kurios prabangos prekės yra apmokestinamos akcizu, kuris būna 2-3 k kartus didesnis nei reali produkto kaina. Pirkdami lietuviškas prekes ir paslaugas išlaikome darbo vietas, nes jei nebus darbo vietu nebus už ką pirkti ne tik lietuviškų bet ir kitų prekių, nebus iš jo mokėti algų: medikams, pareigūnams, teisėjams, Seimui,mokytojams ir t.t.

Anonimas

Cha! Nulaužė komjaunimo tiesą! Kada kris vyr redaktoriaus galva?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS