Apie dvi avinų bandas | KaunoDiena.lt

APIE DVI AVINŲ BANDAS

"Tai tu irgi su visa avinų banda nuėjai pasiskiepyti?" – klausia manęs bičiulė antivakserė. Taip, atsakau, nuėjau. Tik egzistuoja ne viena, o dvi avinų bandos (čia iškart atsiprašau visų, kurie nė vienai bandai savęs nepriskiria; bet kai pats esi tam tikram kolektyvui priskirtas, labai norisi kažkam priskirti ir kitus). Viena banda eina paskui tuos baronus, kurie yra medikai, įgiję oficialiai pripažintą savo srities išsilavinimą ir šioje srityje oficialiai pripažintose legaliose institucijose dirba. O kita seka paskui tuos baronus, kurie dažniausiai yra apsišaukėliai, įvairaus plauko nuomonės formuotojai, neretai savo populiarumą, o kartais – ir finansinę naudą susikraunantys iš žmonių patiklumo. Ne vieną tokį mediku apsimetantį nuomonės formuotoją demaskavo žiniasklaida.

Bičiulė pyksta. Esą visi iš tos avinų bandos (kuriai jie įsivaizduoja nepriklausantys) yra labai protingi, labai kritinio mąstymo, labai aukšto IQ. Žinoma, keista, kai tokio aukšto IQ ir itin kritiško kritinio mąstymo žmonės net nepasižiūri, kas komentuoja skiepų temą – virusologas ar veterinaras (kaip kad garsusis apsišaukėlis esą skiepų išmanytojas veterinarijos gydytojas iš Belgijos Geertas Vandenas Bossche'as). Kai abu žodžiai prasideda iš "V", lengva susipainioti. Ypač kai pastarosios profesijos pavadinime irgi yra žodis "gydytojas".

Kai abu žodžiai prasideda iš "V", lengva susipainioti.

Kai ką bičiulei pasakau, kai ką tik pagalvoju. Nes ginčytis su antivakseriais beviltiška, nebent turi amžinybę laiko. Taikiai atsisveikiname. "Kažin ar dar kada pasimatysime, Vaida?" – klausia. Jaučiu ore tvyrant teoriją, kad visi pasiskiepusieji greitai mirs. Nemalonu pasijusti stumiamam išėjimo pusėn. Prisimenu vidutiniškai sunkiai sirgusio draugo žodžius: "Nemirsiu, nes mano skiepas COVID-19 giltinei špygą kišenėje rodo."

Bet palinkiu nesiskiepijusiai bičiulei gyventi amžinai. O galutinę statistiką, kas ir kiek gyveno, tikiuosi, suvesime, kai susitiksime amžinajame gyvenime. Juk abiejų bandų avinai jo taip pat nusipelno, ar ne?

Rašyti komentarą
Komentarai (14)

Ieva

Nesuprantu, kodėl visi bandantys mastyti, skaičiuoti ir klausdami kodėl nesueina galai tampa avinais. Kvailys ne tas, kuis nedaro to kas jam liepiama ir užduoda klausimus, o tas kuris genamas bandos eina pasroviui romiu snukiu į skerdyklą. Vietoje to, kad tik kiršinat ir meluojat, pateikite tikrus video reportažus iš ligoninių, skelbkite mirusių pavardes ir iš kokių miestų, kad statistika nenugrybautų į pievas. Manau giminės ir ligoninėse gulintys sunkiai sergantys tikrai sutiks. Jiems mokėkit po šimtą eurų už reportažą , o ne ir taip šantažuojamiems ir prievartaujamiems nepaskiepytiems. Įtikinkit realiais pavyzdžiais , o ne prisidažiusia Vilkiene alia stimpančia nežinia nuo ko, gal nuo pagirių.

ta-,,,KA -capalas,,,

kokio velnio bludini priedurni Kauno dienoj ??? varyk y DEFY jurkeviciniu straipsniu skaityt .... tik delfyje vakcionuoti debilavoti Avinai is LGBT bludina...

Kaunietis

Tautos civilizacijos lygis ir kultūra nematuojama žmonių skaičiumi – vienintelis matas kokią dalį tautos sudaro išprusę ir kultūringi jos piliečiai. Ir neverta ginčytis su idiotais, kurie įsitikinę, kad tik jie teisūs. Tai tuščias laiko gaišinimas - rašė Markas Tvenas
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS