Dievas rūstauja | KaunoDiena.lt

DIEVAS RŪSTAUJA

Bakinskajos miestelio kapinėse Krasnodaro krašte apverkti, o gal ir be ašarų, ir net be gedulingo dūdų maršo, tylomis užkasti dar bemaž du šimtai „Vagnerio orkestrantų“, kaip jie patys save vadindavo. Nekeista, nes pasirinkimo kelių iš Ukrainos fronto yra nedaug, tai čia toks – pats optimaliausias.

Nelengvos dienos ir „TikToko“ generolui. Tas kariauti per daug nesiveržia, jau metus kardais mojuoja tik virtualiai, bet štai kažkokie išsišokėliai jo tėvonijoje užpuolė policijos nuovadą. Galima tik įsivaizduoti, kaip įniršo internetinis karo vadas, išgirdęs apie tokį įžūlumą savo kieme.

Ne šiaip sau Kremliaus ruporas dar prieš Naujuosius, keldamas tostą elito užstalėje, įspėjo, jog dar ilgokai lengva nebus, tačiau ar jis galėjo nuspėti, kad peilį tarp šonkaulių Maskvai smeigs dar ir Jerevanas?

Viena lig šiol, regis, draugiškiausių šalių ėmė ir pradėjo narystės įteisinimo procesą Tarptautiniame Baudžiamajame Teisme. Tame pačiame, kuris antai paskelbė arešto orderį rusų carui-karui-marui už pagrobtus ukrainiečių vaikus.

O tai reikštų: sudie, Armėnija, nes ir čia VVP nebebus saugus. Kremlių apėmė visuotinis įniršis. Kur dingo lojalieji?

Biologijos mokslų daktaras, Bendrosios genetikos instituto direktorius A. Kudriavcevas žino atsakymus. Jais pasidalijo Minske, mokslinėje-religinėje sueigoje.

Turbūt labiau religinėje nei mokslinėje, nes, šio keisto daktaro teigimu, iki visuotinio tvano žmonių amžius siekdavęs ir 900 metų, tačiau paskui gyvenimo trukmė ėmė drastiškai mažėti.

Priežasčių esą reikia ieškoti pirmapradėje ir visose po jos buvusiose žmonijos nuodėmėse. Iš čia – ir genetinės mutacijos, kurias gali sustabdyti tik Dievas. Tačiau jis kažin ko dabar rūstauja.

Gairės: karas Ukrainoje, Armėnija, Rusija
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS