Į Iraką reikėjo imti A. Vinkų | KaunoDiena.lt

Į IRAKĄ REIKĖJO IMTI A. VINKŲ

Nors premjerė I.Šimonytė ir labai nenori, kad užsienio reikalų ministras G.Landsbergis būtų kritikuojamas sunkiu imigrantų reikalu, tačiau faktai vis tiek kalba ne jo naudai. Poną Gabrielių tikrai galima gerbti bent jau už tai, kad nepabijojo po laimingai pasibaigusių rinkimų dviem pirštais per TV parodyti metalistinį R.J.Dio ragų ženklą. Kas ten žino, gal net kurį nors vakarą su ne mažiau gerbiama Ingrida kartu klausėsi "The Last In Line". Šlovė jiems tada!

Tačiau vis tiek pasakykite, kokio velnio reikėjo vizito į konservatyvų Iraką G.Landsbergiui vykti tuo balkšvu pliažiniu kostiumėliu? Ir dar nesiskutus. Juk buvo galima paklausti E.Jakilaičio sutuoktinės, būtų gal net nemokamai paaiškinusi, kad oficialiuose URM susitikimuose toks nesolidus apdaras rodo nepagarbą kitai pusei.

Štai ir turime drumzliną rezultatą – padvigubėjusius skrydžius iš Irako į Minską su visa ta zoologine reprodukcija. Nors apie irakiečių planus didinti reisų į Baltarusiją skaičių buvo žinoma dar birželį, po mūsų kurortinės diplomatijos pokšto (vizito) Irako užsienio reikalų ministras  F.Husseinas nepajudino nė galūnės, kad keliauninkų į Lietuvą sumažėtų. Gal Irako diplomatijos vadovas įsižeidė, nes niekada nesilankė Palangos pliaže? O gal tada išvis G.Landsbergiui derėjo vykti apsinuoginus bermudais, siekiant parodyti, kokia žavi mūsų vilnietiška demokratija? Juk forma kartais svarbesnė už turinį.

Vis dėlto reikėjo į Iraką geriau išsiųsti seną politikos mediką A.Vinkų. Jis tikrai būtų parvežęs daugiau didžiosios diplomatijos suvenyrų.

Vis dėlto reikėjo į Iraką geriau išsiųsti seną politikos mediką A.Vinkų. Jis tikrai būtų parvežęs daugiau didžiosios diplomatijos suvenyrų. Kad ir ką kas sakytų apie tą rečitalį prie A.Brazausko kapo, A.Vinkus, būdamas Lietuvos ambasadoriumi Rusijoje, sugebėjo net patį V.Putiną prišerti lietuviška duona su trejomis devyneriomis. Būtų ką nors sutaręs ir su musulmonais. Ir tikrai derybose nesimakaluotų apžėlęs, paplūdimių kostiumu ar išeiginiais bermudais.

P. S. Spėkite, už kieno pinigus į Vengriją pažiūrėti sienos nuo migrantų vyko Seimo L.Kasčiūnas? Pažiūrėjo, pavalgė, grįžo. Kas pasakys, kiek Lietuvai kasmet kainuoja dekoratyvinis patriotizmas?

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

taip........

...net ZOO sodą Kaune uždaro ......... pamatė , kad beždžionės mus valdo

???

Tiesiog nereikia pasaulio statyti į tokią padėtį, kai žmonės aplinkybių priversti privalo bėgti iš savo valstybių. Su savo pasaulio "demokratizavimo" idėjomis JAV sukėlė šaršalyną , o tą putra dabar privalo srėbti Europą .Ir taip visur, kur tik pabuvoja JAV kariauna. Pabūna, sumaitoja ,sugriauna šalį ir pabėga iš jos , o jūs ten žinokitės. Ar ne taip buvo Afganistane, Libane, Irake?

Į Iraką reikėjo imti

degradą Cha cha cha ir gerai išgaląstą šautuvą
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS