Į žalią ateitį – be apatinių | KaunoDiena.lt

Į ŽALIĄ ATEITĮ – BE APATINIŲ

Kol feisbuko fauna žvygavo dėl Stambulo konvencijos ir ginčijosi, ar „piderasus“ galima vadinti iškrypėliais, naujoji valdžia baigė nupinti antros naktinės reformos kilpą. Valdančiųjų planuose – ne tik labiau smaugianti būsto šildymo našta, bet ir gerovės valstybę įkūnysiančios formulės įgyvendinimas: „geriausias standartas – visuotinis CO2 emisijos mokestis“.

Ir apie visa tai bus diskutuojama tik „šį ketvirtį“. Taigi iki kovo pabaigos, kol rusens šis konvencinis triukšmelis.

Šakės!

Valdančiųjų planuose – ne tik labiau smaugianti būsto šildymo našta, bet ir gerovės valstybę įkūnysiančios formulės įgyvendinimas: „geriausias standartas – visuotinis CO2 emisijos mokestis“.

Bus keičiami ir akcizai – brangs benzinas bei dyzelinas. Ketinama peržiūrėti centralizuoto vandens tiekimo įkainojimą. Bus įvedamas nitratų mokestis. Jį, matyt, turės mokėti R.Karbauskio salietros prisipirkę kaimiečiai, o sykiu ir visi jų gaminamą produkciją vartojantieji, – pas mus gi visų valdžių išdaigos galop nokautuoja galutinį vartotoją. Užsimota apmokestinti net metaną. Galima krizenti prieš nusidaigojant: vartokite, ponai, „Espumisaną“, priešingu atveju gausite sąskaitą!

Bus peržiūrėtas ir automobilių mokestis. Kol kas mašinas dar turi 1,2 milijono piliečių. Padauginkite iš kokių 700 eurų rinkliavos per metus ir pamatysite, kiek jums kainuos pažadėtas visuotinis gėris. Anot aplinkos ministro S.Gentvilo, „kad kiekvieną dieną, kai žmogus važiuoja, permąstytų, kokiu automobiliu važiuoja“.

Žodžiu, numaus „triusikus“ ir lieps lipti į autobusą, idant visi pamatytų, kaip iš tiesų atrodo gerovės valstybė.

Mieli žmonės! Kol jūs aikčiojote dėl konvencijos ar to „banalaus Seimo gėjaus“, naujų valdančiųjų užsėstos ministerijos tyliai baigia puikybės reformą – įsteigė po ketvirtą ministro pavaduotojo etatą. Vienai šiai naujai pareigybei vien šiemet iš mokesčių mokėtojų kišenės teks iškrapštyti 42–54 tūkst. eurų. O viceministrams juk prireiks ne tik kabinetų, referenčių, patarėjų, bet ir automobilių, vairuotojų, reikės tepalų, benzino. Štai jums ir žalioji Lietuva, ir žalioji mokesčių pertvarka.

Kaip sakė vis labiau radikalėjanti I.Šimonytė, jei nepatinka šita valdžia, 2024 metais galėsite išsirinkti kitą.

Ačiū, blia. Su besiplaikstančia feminizmo švente!

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Nei vienas mokestis

6iandien negali būti įvedamas - jau seniai viską kėlė-pakėlė kelis kartus. Bet va ponams reikia pinigų.Ne ne pensininkams ar kitai kokiai socialinei sričiai.Jų reikia juokingom karinėm išlaidom kurios jau tikrai kad nejuokingos - kažkur apie 2 milijardus į metus. Reikia nuolat remti privatų verslą(irgi ne vidutinį ar smukų o oligarxinį ir juodą).Na o valdymo išlaidos tiek pinigo tikrai nepaima kaip paima pvz. Independens ( 150 000 į dieną vien aptarnavimas ). Nu žodžiu EILINIS LIETUVOS PILIEČIO APIPLĖŠIMAS. Niekad niekas nepinga o tik brangsta. PIRMYN Į LIETUVOS GEROVĘ, PONAI!

Anonimas

dėl tos faunos ar neturėtų sureaguoti naujai sukurta etikos policija

>Z

Tai,kad kuras jau apmokestintas,ir kelis kartus apmokestintas,kuro kainoje kuro kaina tik 30 %.visa kita mokesciai. ES su brangiu kuru,"vaizdelis ne koks",o uz kaz ka mokestis,kol issiaiskins,milijonus jau bus isisavine "valdymui" .
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS