Kai dievai ima leistis ant žemės | KaunoDiena.lt

KAI DIEVAI IMA LEISTIS ANT ŽEMĖS

Stebuklas. Valdantieji prisiminė žmones ir panaikino savo pačių sukurtą eksperimentinį hiperboloidą – galimybių pasą. Ir dar PVM šildymui nori panaikinti. Atgaline tvarka.

Kas čia įvyko, kad taip staiga viskas romantiškai pasisuko tokiu netikėtu nuokrypiu? Net pati auksinės šypsenos blondinė sako, jog galimybių pasas nebereikalingas.

Na, bet juk nieko po saule nebūna šiaip sau. Net ir V.Landsbergio atsiprašymai už fašizmą neiškrenta iš debesijos be parankių užmačių.

Akivaizdu, kad reikalai valstybėje prastėja. "Lietuvos geležinkeliai" jau apreiškė, kad atleis 300 darbuotojų. Prekybos centruose pirkėjų sausį sumažėjo 50 proc. Vietinę valdžią ir laikraščių redakcijas vėl, kaip prieš 20 metų, laiškais ėmė atakuoti senoliai, nebegalintys užmokėti už šildymą. Šilumininkai rėkia, kad vien elektra jiems pabrango 500 proc. Savivaldybėse kosti kompensacijų prašytojų eilės. Jūrų uostas ruošiasi kolapsui, nes krova dėl politagitacinės trąšų tranzito dramos kris tragiškai – nuo 45 mln. iki 30 mln. tonų. Tokios katastrofos jokiame uoste niekas niekada nėra regėjęs. Nuo šiandien A.Lukašenka stabdys lietuviškus traukinius, ir tas krytis padidės dar 3 mln. tonų. Įkyrūs pamokymai Kinijai taip pat turės savo kainą – naujų investicijų bus nulis, o ankstesniąsias ištiks distrofija. Biudžetas kimba ant plauko, nes tūkstančiai lietuvių apniko Lenkijos parduotuves ir visai nesiruošia mokėti PVM tėviškėje.

O čia – Vasario 16-oji ant kvėpuojamosios. Kalbas valdantiesiems reikės rėžti. Apie tarnavimą Tėvynei beigi aukštiesiems idealams. Apie gerovės valstybę. Apie blogą Kiniją, diktatūrų kiaulininkystę. Ir nenori valdantieji, kad į sostinę atsibeldę neskiepyti mužikai dailiąsias gatves centre užtvenktų sunkvežimiais. Nebenori nei treninginio švilpimo, nei, neduok dievuli tu brangus, riaušių. Štai ir ima leistis visagaliai iš dangaus ant žemės. Juk rimtos bėdos atslenka, reikia arčiau žmonių būti.

P.S. Dėkui gerbiamam skaitytojui Juliui už pasiūlytą temą apie išvažiuojamąją LRT gastronomiją. Veltėdžiavimas visada pjauna akį, net ir pavadintas nac. ekspediciniu.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Anonimas

...ir kodel ne nushalintas UR M "lyderis" "atvedes" Lietuvos ekonomika i AKLAVIETE/// ar jis nepakaltinamas ?

o, įdomu

Jei čia buvo dievai, tai kaip atrodytų velniai?

Vyriausybės kvalifikacijos fiasko

Emocijų nepakanka, reikia turėti proto. Negalima veltis į muštynes, neįvertinus priešininko jėgų - kitaip teks gerokai apdaužytam gėdingai trauktis, juokiantis visai Europai. Ir šlykščiausia, kad muštynes sukelia valdžia, o visą patirtą dažnai milijoninę žalą tenka sumokėti nieko nekaltiems piliečiams

SUSIJUSIOS NAUJIENOS